Sport w TV: wtorek – 30 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: WALIA – CZECHY


17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa A: AZERBEJDŻAN – SERBIA 

Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: CYPR – SŁOWENIA 


17:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. A, Budapeszt, Węgry: NIEMCY – RUMUNIA 
*(o 23:40  w TVP Sport HD)

Komentarz: Szymon Borczuch

17:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. A, Székesfehérvár, Węgry: HOLANDIA – WĘGRY 


19:00 Eliminacje Mistrzostw Świata: STUDIO 
*(również o 22:45)

Polsat Sport HDIpla

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: WALIA – CZECHY 
Polsat Sport HD

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: SŁOWACJA – ROSJA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: BELGIA – BIAŁORUŚ 

Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Mateusz Stóf

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa A: LUKSEMBURG – PORTUGALIA 

Komentarz w Radio Gol 3: Bartłomiej Płonka, Jan Micygiewicz

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: GIBRALTAR – HOLANDIA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: CZARNOGÓRA – NORWEGIA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: TURCJA – ŁOTWA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: CHORWACJA – MALTA 


20:35 Mecz Towarzyski: KATAR – IRLANDIA 


20:50 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. B, Celje, Słowenia: HISZPANIA – CZECHY 

Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau

20:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. B, Maribor, Słowenia: WŁOCHY – SŁOWENIA 


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW ŚWIATA 
Polsat Sport HD


17:40 Polska Hokej Liga – finał: STUDIO 

Studio: Anna Kozińska (z Krakowa)
Reporter: Olga Rybicka

18:00 Polska Hokej Liga – finał: COMARCH CRACOVIA – JKH GKS JASTRZĘBIE 

Komentarz: Stanisław Snopek – Roman Steblecki (z Krakowa)


14:00 CBA – 50. kolejka: XINJIANG FLYING TIGERS – LIAONING FLYING LEOPARDS 

Komentarz: Radosław Spiak

17:30 Energa Basket Liga – play-off, 1/4 finału: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – TREFL SOPOT 
Ipla

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


19:55 Liga Mistrzów FIBA – 5. kolejka, grupa L: CASADEMONT ZARAGOZA – DINAMO SASSARI 


23:00 Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Ipla

23:30 Turkish Airlines Euroliga – 32. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – CSKA MOSKWA 
Ipla


16:50 Liga Europejska EHF – play-off, 1/8 finału: KADETTEN SH HANDBALL – MONTPELLIER HANDBALL 


20:35 Liga Europejska EHF – play-off, 1/8 finału: USAM NIMES GARD – CHEKHOVSKIE MEDVEDI 


20:40 Liga Europejska EHF – play-off, 1/8 finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – SPORTING CP 

Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk


14:30 Championship League, Milton Keynes: DZIEŃ 1 


20:00 Championship League, Milton Keynes: DZIEŃ 1 


01:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: KEI NISHIKORI – STEFANOS TSITSIPAS 
Ipla

01:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 4. runda: SARA SORRIBES TORMO – ONS JABEUR na żywo


03:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 4. runda: BIANCA ANDREESCU – GARBINE MUGURUZA na żywo


17:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 4. runda: JOHN ISNER – ROBERTO BAUTISTA AGUT 
Ipla

19:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 4. runda: TAYLOR FRITZ – ALEXANDER BUBLIK 
Ipla

19:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 1/4 finału: ASHLEIGH BARTY – ARYNA SABALENKA na żywo
CANAL+ Sport HD

21:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 4. runda: HUBERT HURKACZ – MILOS RAONIC 
Ipla

23:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 4. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – SEBASTIAN KORDA 
Ipla


14:45 Kryterium Asów, Bydgoszcz: STUDIO 

Studio: Hubert Malinowski – Andrzej Koselski, Jerzy Kanclerz (z Bydgoszczy)
Reporter: Jakub Kłyszejko

15:00 Kryterium Asów, Bydgoszcz: ZAWODY 

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Mirosław Kowalik (z Bydgoszczy)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie