Sport w TV: wtorek – 5 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa F: BORUSSIA DORTMUND – INTER MEDIOLAN


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa F: BORUSSIA DORTMUND – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa G: OLYMPIQUE LYON – SL BENFICA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

18:00 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Janusz Panasewicz, Tomasz Hajto
Analiza: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Przemysław Iwańczyk
Kącik Historyczny: Tomasz Smokowski
Kuchnia Mistrzów: Aleksandra Szwed – Tomasz Karolak
Muzyka Mistrzów: Hirek Wrona

18:10 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Adam Matysek

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa F: FC BARCELONA – SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Paweł Golański

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa G: ZENIT – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Adam Matysek

20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Kubicki

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Jacek Ziober

20:25 Mistrzostwa Świata U-17 – 1/8 finału, Goiania, Brazylia: ANGOLA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
sport.tvp.pl

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa E: SSC NAPOLI –  FC SALZBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek (z Neapolu)

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa F: BORUSSIA DORTMUND – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Piotr Czachowski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa E: LIVERPOOL – KRC GENKna żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Maciej Żurawski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa H: CHELSEA – AJAX AMSTERDAM na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa H: VALENCIA – LOSC LILLE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Kubicki

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa G: OLYMPIQUE LYON – SL BENFICA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Jacek Ziober

22:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Janusz Panasewicz, Tomasz Hajto
Analiza: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Przemysław Iwańczyk
Kącik Historyczny: Tomasz Smokowski

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk

23:50 Mistrzostwa Świata U-17 – 1/8 finału, Goiania, Brazylia: NIGERIA – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl


20:00 PGA Tour – Bermuda Championship, Parafia Southampton, Bermudy: PODSUMOWANIE 



01:00 NHL: BOSTON BRUINS – PITTSBURG PENGUINS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


18:30 FEI World Cup, Lyon, Francja: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:30 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:50 EuroCup – 6. kolejka, grupa B: LOKOMOTIV KUBAN – LIETUVOS RYTAS
Eurosport Player

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 VTB United League – 5. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – PARMA PERM 


17:50 EuroCup – 6. kolejka, grupa D: GALATASARAY – DOLOMITI ENERGIA TRENTO 
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 6. kolejka, grupa A: MORABANC ANDORRA – MONAKO 
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 6. kolejka, grupa B: KK PARTIZAN – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player

19:55 EuroCup – 6. kolejka, grupa D: ASSECO ARKA GDYNIA – EWE BASKETS OLDENBURG 
Eurosport Player

22:00 Magazyn KOSZYKARSKI 
Ipla

22:05 Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa A: POLSKI CUKIER TORUŃ – SASSARI 
Eurosport Player


17:30 PGNiG Superliga – 10. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 PGNiG Superliga – 10. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – AZOTY PUŁAWY 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Bugajny


18:00 KRISPOL 1. liga – 8. kolejka: APP KRISPOL WRZEŚNIA – KFC GWARDIA WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HD


13:45 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 2 
sport.tvp.pl

16:15 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 2 
sport.tvp.pl

19:50 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 2 
sport.tvp.pl

22:10 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 2 
sport.tvp.pl


10:00 World Tour Platinium, Kair, Egipt: PODSUMOWANIE 
Eurosport Player


14:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy: ??? – ??? 
Polsat Sport HD

16:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy: ??? – ??? 
Polsat Sport HD

19:30 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy: ??? – ??? 


21:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy: ??? – ??? 
Polsat Sport HD


09:00 Melbourne Cup, Melbourne, Australia: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:30 Magazyn #ELEVENF1 na żywo


23:05 Porsche Supercup: PODSUMOWANIE SEZONU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


21:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie