Sport w TV: wtorek 5 – września 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Odliczanie do Euro 2024: ZAPOWIEDŹ


16:15 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA


16:45 Odliczanie do Euro 2024: NAJ NAJ

Prowadzący: Mariusz Jankowski

17:25 Odliczanie do Euro 2024: ZAPOWIEDŹ

Studio: Patryk Ganiek, Kacper Tomczyk


00:00 MLB: CLEVELANG GUARDIANS – MINNESOTA TWINS


03:30 MLB: LOS ANGELES ANGELS – BALTIMORE ORIOLES


20:00 Magazyn NHL TONIGHT 
*(również o 21:00)


14:30 UCL World Tour – Vuelta a Espana, Hiszpania:  ETAP 10

Komentarz: Tomasz Jaronski – Dariusz Baranowski


10:35 Mistrzostwa Świata –1/4 finału: LITWA – SERBIA

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Szymon Szewczyk 


14:30 Mistrzostwa Świata –1/4 finału: WŁOCHY – USA

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak


15:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa D : GRECJA– FRANCJA

Komentarz: Maciej Jarosz 

16:15 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa B: HISZPANIA – UKRAINA

Komentarz: Damian Dacewicz 


16:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa C: MACEDONIA PÓŁNOCNA – HOLANDIA

Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur 

17:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa A: BELGIA – ESTONIA

Komentarz: Krzysztof Wanio 

18:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa D : TURCJA – IZRAEL

Komentarz: Maciej Jarosz

19:00 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa C: STUDIO 
*(również o 22:00)

Studio: Jerzy Mielewski – Andrzej Wrona, Jakub Bednaruk, Artur Szalpuk, Piotr Gruszka
Reporter: Marcin Lepa 

19:15 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa B: SŁOWENIA – BUŁGARIA

Komentarz: Maciej Jarosz


19:20 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa C: STUDIO 

Studio: Marcin Rams, Krzysztof Ignaczak -Zuzanna Górecka, Marcin Możdżonek, Zbigniew Bartman
Reporter: Filip Czyszanowski  


19:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa C: POLSKA – DANIA
*(od 19:52 również w TVP 1)

Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (ze Skopje)
Komentarz w TVP:  Piotr Debowski– Radosław Panas 

20:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa A: NIEMCY – SERBIA

Komentarz: Adam Romański 


00:00 US Open, Nowy Jork, USA – 1/4 finału miksta: TOWNSEND/SHELTON – SCHUURS/NYS na żywo


00:35 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: DANIŁ MIEDWIEDIEW – ALEX DE MINAUR na żywo
*(z powodu meczu Kasatkina -Sabalenka dokonczenie w Eurosporcie 2)

Komentarz w ES2: Dawid Olejniczak – Maciej Synówka
Komentarz w ES!: Marek Furjan – Piotr Sierzputowski

01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: DARIA KASATKINA – ARYNA SABALENKA na żywo

Komentarz: Witold Domański – Lech Sidor

03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ALEXANDER ZVEREV – JANNIK SINNER na żywo

Komentarz: Maciej Łuczak – Dawid Żbik 

16:30 US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 9 na żywo
*(wszystkie korty)


18:00 US Open, Nowy Jork, USA – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo


20:00 US Open, Nowy Jork, USA – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo


18:55 Speedway Bauhaus-Ligan: LEJONEN SPEEDWAY – DACKARNA MALILLA SPEEDWAY 


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom