Sport w TV: wtorek – 6 lipca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – 1/2 finału: WŁOCHY – HISZPANIA


00:55 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/2 finału: BRAZYLIA – PERU na żywo

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Dominik Piechota

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Kubicki

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Łukasz Olkowicz, Leszek Orłowski, Michał Trela, Piotr Żelazny

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Jan Piasecki – Hubert Bugaj, Maciej Szczęsny

11:00 Magazyn EUROTEMAT na żywo

Studio: Radosław Przybysz – Maciej Łuczak, Piotr Jóźwiak

12:00 Euro 2020: MECZ DNIA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Mateusz Borek – Michał Borkowski, Jakub Kręcidło, Piotr Nowak

13:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Jan Piasecki – Sławomir Kwiatkowski, Artur Skowronek

13:00 Magazyn TIFOSI na żywo

Studio: Jakub Pobożniak – Dominik Piechota, Jan Rusinek

18:15 UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – 1/2 finału: STUDIO 
*(od 20:35 również w TVP 1 HD)

Studio: Rafał Patyra – Janusz Michallik, Łukasz Gikiewicz, Tomasz Smokowski, Kamil Kosowski
Analiza: Rafał Ulatowski
Analiza sędziowska: Michał Listkiewicz


20:30 Magazyn MLS 
Ipla
Redakcja: Tomasz Lach

20:50 UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – 1/2 finału: WŁOCHY – HISZPANIA 

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Wojciech Anyszek

23:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Tomasz Lach – Piotr Czachowski, Radosław Majewski, Maciej Żurawski, Tomasz Hajto


02:00 NHL – Finał Pucharu Stanleya: MONTREAL CANADIENS – TAMPA BAY LIGHTNING 
*(od 03:05 w TVP Sport HD)

Komentarz: Piotr Chłystek – Patryk Rokicki


13:00 Tour de France, Francja: ETAP 10 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

14:15 Giro d’Italia kobiet, Włochy: ETAP 5 
*(7 lipca o 09:30  w Eurosporcie 1 HD)

Komentarz: Stanisław Brzósko


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Dominik Woźniak


17:30 World Athletics Continental Tour, Székesfehérvár, Węgry: MITYNG 

Komentarz: Artur Partyka – Jacek Wszoła


13:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA 
Polsat Sport HD
Redakcja: Filip Gawęcki

14:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ – VIKTORIJA GOLUBIĆ

Komentarz: Krzysztof Wanio – Filip Gawęcki

14:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 4. runda: HUBERT HURKACZ – DANIIŁ MIEDWIEDIEW
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

15:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: ONS JABEUR – ARYNA SABALENKA
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: KAROLÍNA MUCHOVÁ – ANGELIQUE KERBER 

Komentarz: Katarzyna Nowak

17:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: ASHLEIGH BARTY – ALJA TOMLJANOVIC

Komentarz: Tomasz Tomaszewski – Justyna Kostyra

18:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: PAVIĆ/MEKTIĆ – KUBOT/MELO 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Lorek


18:55 
Bauhaus-Ligan – 6. kolejka: KUMLA INDIANERNA – ESKILSTUNA SMEDERNA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Maciej Markowski

22:30 Magazyn EWINNER 1. LIGI ŻUŻLOWEJ 

Redakcja: Karolina Wieszczycka


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie