Sport w TV: wtorek 9 – kwietnia 2024

`Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Liga Mistrzów – 1/4 finału: ARSENAL FC – BAYERN MÜNCHEN 18:45 Slovenian Football – 30. kolejka: NK MARIBOR – NS MURA Komentarz; Adam […]

`Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Mistrzów – 1/4 finału: ARSENAL FC – BAYERN MÜNCHEN

18:45 Slovenian Football – 30. kolejka: NK MARIBOR – NS MURA

Komentarz; Adam Kotleszka 

19:00 Liga Mistrzów – 1/4 finału: STUDIO 
*(od 20:00 również w PSE, również o 23:00)

Studio: Przemysław Iwańczyk –  Piotr Urban, Przemysław Łagożny, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

20:20 Liga Mistrzów – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU

Komentarz w PSP 2: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


20:25 eWinner 2 Liga – 25. kolejka: KOTWICA KOŁOBRZEG – ZAGŁĘBIE II LUBIN 

Komentarz: Maciej Piotrowski (z Kołobrzegu)

20:50 Liga Mistrzów – 1/4 finału: ARSENAL FC – BAYERN MÜNCHEN 

Komentarz w PSP 2: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski
Komentarz w Flash Score: Tomasz Górski

20:50 Liga Mistrzów – 1/4 finału: REAL MADRYT – MANCHESTER CITY 

Komentarz w PSP 1: Marcin Lepa – Maciej Stolarczyk (z Madrytu)
Komentarz w Flash Score: Paweł Krusz

20:55 Sky Bet Championship – 42.kolejka:  LEEDS UNITED – SUNDERLAND AFC 

Komentarz: Michał Skiba

23:30 Liga Mistrzów – 1/4 finału: SKRÓTY MECZÓW 


Prowadzący: Szymon Rojek


17:35 Eliminacje do Euro 2025,  faza grupowa, grupa 4, 2. kolejka, Gdynia: STUDIO

Studio: Patryk Ganiek –  Hanna Urbaniak,  Agata Tarczyńska (z Gdyni)
Reporter: Marcin Wojtasik 

17:55 Eliminacje do Euro 2025,  faza grupowa, grupa 4, 2. kolejka, Gdynia: POLSKA  –  AUSTRIA 

Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska 

18:00 Eliminacje do Euro 2025,  faza grupowa, grupa 4, 2. kolejka: NIEMCY – ISLANDIA 

Komentarz: Paweł Gołaszewski – Weronika Możejko


00:30 MLB – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PIRATES – DETROIT TIGERS


03:30 MLB – sezon zasadniczy: SAN DIEGO PADRES – CHICAGO CUBS


20:00 MLB – sezon zasadniczy: BOSTON RED SOX – BALTIMORE ORIOLES


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – PITTSBURGH PENGUINS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VANCOUVER CANUCKS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


18:55 SHL – 1/2 finału: ROGLE – VAXJO


13:50 UCL World Tour – Tour of Abruzzo, Włochy: ETAP 1 – VASCO – PESCARA 

Komentarz: Adam Probosz – Karol Dziambor 


17:45 Magazyn BASKET+ 


19:55 Orlen Basket Liga – 27. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Wrocławia)
Reporter: Tomasz Krochmal

20:00 Magazyn BASKET OFFICE


20:25 EuroCup – finał: PARIS BASKETBALL – MINCIDELICE JL BOURG EN BRESSE

Komentarz: Marcin Muras – Rafał Juć


17:30 TauronLiga – mecz o 5. miejsce: MOYA RADOMKA RADOM – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek

20:30 TauronLiga – mecz o 5. miejsce: KGHM #VOLLEY WROCŁAW  – ITA TOOLS STAL MIELEC

Komentarz: Milena Sadurek – Dorota Swieniewicz-Brandt


13:25 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 1.runda: SEBASTIAN KORDA – ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA 

Komentarz: Tomasz Lorek 

14:45 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 1.runda: HUBERT HURKACZ – JACK DRAPER 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

16:20 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 1.runda: KAREN CHACZANOW – CAMERON NORRIE 
*(od drugiego seta w PSE)

Komentarz: Filip Gawęcki 

17:00 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 1.runda: ALEXANDER ZVEREV – SEBASTIAN OFNER 

Komentarz: Dawid Olejniczak


13:00 Puchar Świata,  Keqiao, Chiny: PÓŁINAŁY BOULDERINGU KOBIET


13:00 Puchar Świata,  Keqiao, Chiny: FINAŁY BOULDERINGU KOBIET 

Komentarz: Jarosław Kowalski 


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:15 Magazyn SPORT 


23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom