Weekend ze sportami walki w polskiej telewizji

W ten weekend na antenach Polsatu Sport, TVP Sport oraz Fightklubu zobaczymy cztery doskonałe gale sportów walki. Na polskiej ziemi odbędzie się tylko jedna gala, w Żyrardowie, podczas której zawalczy Polak z Ukraińcem. Kto wygra, który z nich będzie lepszy? […]

W ten weekend na antenach Polsatu Sport, TVP Sport oraz Fightklubu zobaczymy cztery doskonałe gale sportów walki. Na polskiej ziemi odbędzie się tylko jedna gala, w Żyrardowie, podczas której zawalczy Polak z Ukraińcem. Kto wygra, który z nich będzie lepszy? Tego dowiemy się już w sobotę.

BKFC 21, Omaha, USA. To jest gala, podczas której zawodnicy będą mierzyć się w walce na gołe pięści. Starcia bez rękawic charakteryzują się wielka ilością krwi w ringu. Wielu weteranów boksu pod koniec swojej kariery zmienia swoją domenę, tak jest i tym razem. Dokota Cochrane zawalczy w krwawym boju z Mikiem Richmanem. Obaj zawodnicy są świetnie przygotowani i mają nadzieję na szybkie posłanie rywala na deski. Sportowcy poprzednio walczyli w Bellatorze i na pewno nie raz walczyli na tych samych wydarzeniach. Mike jest bardzo rozpoznawalny w świecie bokserów, gdyż wcześniej walczył jako profesjonalny bokser.

Babilon MMA 24, Żyrardów. Dziś w walce wieczoru zawodnicy zawalczą o pierwszy pas w wadze lekkiej Babilon MMA. W glorii chwały do oktagonu wyjdzie Piotr Niedzielski (15-4-4) walczący z Ivanem Vulchinem (11-4-0). Obaj zawodnicy rywalizują o pierwszy pas w historii federacji Babilon, więc ta walka będzie bardzo emocjonująca. Łącznie w oktagonie zmierzy się osiem par, które pokażą nam wiele sportowych emocji.  Polak w trakcie ostatnich siedmiu walk nie przegrał i ma nadzieję, że nie przerwie tej wyśmienitej passy. Ukrainiec nie przegrał czterech ostatnich walk, więc nasz zawodnik jest ewidentnie faworytem tego starcia.

CZWARTEK – 9 WRZEŚNIA 2021

18:00 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Marcin Jędrych

20:15 Magazyn KOLOSEUM 


22:35 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Sebastian Szczęsny

PIĄTEK – 10 WRZEŚNIA 2021

15:30 Babilon MMA 24, Żyrardów: WAŻENIE 


20:30 Gala Boksu, Londyn, Anglia: LOUIE LYNN – AMIN JAHANZEB na żywo


22:45 Gala Boksu, Paryż, Francja: IGOR MICHAŁKIN – MATHIEU BAUDERLIQUE na żywo

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Maciej Miszkiń

SOBOTA – 11 WRZEŚNIA 2021

02:00 BKFC 21, Omaha, USA: DAKOTA COCHRANE – MIKE RICHMAN 

Komentarz: Piotr Momot

19:30 Babilon MMA 24, Żyrardów: PIOTR NIEDZIELSKI – IVAN VULCHIN na żywo
*(od 20:00 również w Super Polsat HD)

About Antoni Borkowski