Środa z piłką ręczną w Sportklubie

W najbliższą środę w Sportklubie będzie można obejrzeć mecze Bundesligi i Ligi Asobal. Będą to spotkania SC Magdeburg – THW Kiel i Liberbank Cuenca Encantada – Naturhouse La Rioja. Spotkanie w Magdeburgu zapowiada się jako najciekawszy mecz 22. kolejki Bundesligi. […]

W najbliższą środę w Sportklubie będzie można obejrzeć mecze Bundesligi i Ligi Asobal. Będą to spotkania SC Magdeburg – THW Kiel i Liberbank Cuenca Encantada – Naturhouse La Rioja.

Spotkanie w Magdeburgu zapowiada się jako najciekawszy mecz 22. kolejki Bundesligi. W Kilonii w grudniu triumfowali gospodarze, którzy także teraz są faworytami. THW Kiel to drugi zespół ligi, a Magdeburg piąty. W pięciu ostatnich meczach Kiel wygrał 3 razy i przegrał z Flensburgiem i Rhein-Neckar Loewen. Magdeburg ostatnio wygrał, było to np. ważne mecze z Rhein-Neckar Loewen i Wetzlar. W środę powinniśmy być świadkami bardzo wyrównanego meczu.

Cuenca i La Rioja to zespoły z czołówki ligi hiszpańskiej. Goście najbliższego spotkania w Cuence są na 3. miejscu w tabeli, a gospodarze na 5. miejscu. W pierwszym meczu tych zespołów Naturhouse La Rioja wygrała 2 bramkami.

ŚRODA – 1 MARCA 2017

19:45 Handball Bundesliga – 22. kolejka: SC MAGDEBURG – THW KIEL na żywo
Sportklub

21:00 
Liga ASOBAL – 20. kolejka: LIBERBANK C. ENCANTADA – NATURHOUSE LA RIOJA premiera.200
Sportklub

About 0a60d0xx