Środek tygodnia z piłką ręczną w Sportklubie

Teucro – FC Barcelona i Rhein Neckar Loewen – Fuchse Berlin to najbliższe propozycje szczypiorniakowe na antenie Sportklubu. Ciekawie będzie szczególnie w meczu Bundesligi. FC Barcelona Lassa to zdecydowany lider Ligi Asobal. Katalończycy niedawno sensacyjnie zremisowali z Guadalajarą, ale zwycięstwem […]

Teucro – FC Barcelona i Rhein Neckar Loewen – Fuchse Berlin to najbliższe propozycje szczypiorniakowe na antenie Sportklubu. Ciekawie będzie szczególnie w meczu Bundesligi.

FC Barcelona Lassa to zdecydowany lider Ligi Asobal. Katalończycy niedawno sensacyjnie zremisowali z Guadalajarą, ale zwycięstwem w meczu na szczycie z Helvetią rozpoczęli zaledwie kolejno serię triumfów. Mistrzowie Hiszpanii są murowanymi faworytami meczu z dziesiątą w tabeli Teucrą.

Wielkie wydarzenie czeka fanów niemieckiej piłki ręcznej. W meczu na szczycie Bundesligi Fuchse Berlin zagra z Rhein Neckar Loewen. Stołeczny zespół sprawia Lwom najwięcej problemów w obronie tytułu mistrzowskiego. Po 16 kolejkach zespół z Berlina ma tylko punkt przewagi nad Loewen. Czwartkowy mecz może zadecydować nawet o mistrzostwie.

pasek2

ŚRODA – 13 GRUDNIA 2017

20:30 Liga ASOBAL – 15. kolejka: CONDES DE ALBAREI TEUCRO – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Kacper Merk

CZWARTEK – 14 GRUDNIA 2017

19:00 DKB Handball Bundesliga – 17. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – FÜCHSE BERLIN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński
pasek2

About 0a60d0xx