Stal wreszcie się przełamuje! Stal Mielec 2:0 Piast Gliwice – skrót meczu (WIDEO)

Ilja Szkurin 2 | Stal Mielec 2024

W poniedziałek rozegrany został mecz, który zakończył już piątą kolejkę aktualnego sezonu PKO BP Ekstraklasy: Stal Mielec zmierzyła się na własnym stadionie z Piastem Gliwice. Stal po fatalnym początku szuka przełamania i z pewnością pragnie wygrzebać się ze strefy spadkowej, natomiast Piast, który tego lata nie zaznał jeszcze smaku porażki, liczy na kontynuację dobrej passy.

Powiedzmy sobie szczerze. Pierwsza połowa meczu nie była tak emocjonująca, jak oczekiwaliby tego kibice obydwu drużyn. Tak naprawdę jedyną akcją wartą wyróżnienia jest ta z 44. minuty, kiedy bramkarz musiał nerwowo interweniować po główce Szkurina.

Jeszcze przed rozpoczęciem 80. minuty spotkania, mecz wreszcie nam się rozkręcił. A konkretnie – rozkręcili się piłkarze Stali Mielec, którzy są krok od zdobycia szalenie potrzebnych trzech punktów. Strzelcem bramki nie kto inny jak Szkurin.

Chwilę później ekipa z województwa podkarpackiego podwyższyła prowadzenie. Piłkę w polu karnym otrzymał Assayag i pewnie wykorzystał swoją szansę, ustalając wynik spotkania.