Start nowego sezonu Futsal Ekstraklasy w nSport+

Sobotni mecz Legii Warszawa z GI Malepszy Futsal Leszno zainauguruje sezon ekstraklasy futsalu. Tytułu bronił będzie Rekord Bielsko-Biała. W elicie zagra też Górnik Polkowice. Bielszczanie w poprzednich rozgrywkach wywalczyli piąte z rzędu i szóste w historii mistrzostwo. Z ekstraklasą pożegnały […]

Sobotni mecz Legii Warszawa z GI Malepszy Futsal Leszno zainauguruje sezon ekstraklasy futsalu. Tytułu bronił będzie Rekord Bielsko-Biała. W elicie zagra też Górnik Polkowice.

Bielszczanie w poprzednich rozgrywkach wywalczyli piąte z rzędu i szóste w historii mistrzostwo. Z ekstraklasą pożegnały się Gatta Active Zduńska Wola, AZS UŚ Katowice i P.A. Nova Gliwice. Czwarty, najwyżej sklasyfikowany spadkowicz – Fit-Morning Gredar Brzeg – uratował się dzięki wycofaniu z rywalizacji Acana Orła Futsal Jelcz-Laskowice. Awans do elity wywalczyli mistrzowie obu grup 1. ligi – Legia Warszawa i Górnik Polkowice. W barażach z udziałem wicemistrzów AZS UG Gdańsk okazał się lepszy od Sośnicy Gliwice. Rozgrywki z udziałem 16 drużyn będą toczyły się systemem „mecz i rewanż”, spadną trzy ostatnie zespoły. Mistrz Polski będzie znany najpóźniej w ostatni weekend maja 2022 r.

SOBOTA – 11 WRZEŚNIA 2021

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 1. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO na żywo

About Mateusz Bartkowiak