Superpuchar Hiszpanii w Eleven Sports 1

Pierwszy raz w historii o Superpuchar Hiszpanii powalczą cztery drużyny. Spotkania będą transmitowane na Eleven Sports 1. W pierwszym półfinale Valencia zagra z Realem Madryt, a w drugim Barcelona zmierzy się z Atletico Madryt. Możliwe jest więc, że w finale zmierzą się zespoły, które w poprzednim […]

Pierwszy raz w historii o Superpuchar Hiszpanii powalczą cztery drużyny. Spotkania będą transmitowane na Eleven Sports 1.

W pierwszym półfinale Valencia zagra z Realem Madryt, a w drugim Barcelona zmierzy się z Atletico Madryt. Możliwe jest więc, że w finale zmierzą się zespoły, które w poprzednim sezonie nie wywalczyły żadnego trofeum. Atletico zagra bowiem jako wicemistrz Hiszpanii, natomiast Real zajął w poprzednim sezonie trzecie miejsce. Barcelona do Superpucharu przystąpi jako mistrz kraju, a Valencia jako zdobywca Pucharu Hiszpanii. Półfinałowe mecze odbędą się 8 i 9 stycznia. Zwycięscy półfinałów zagrają ze sobą 12 stycznia w decydującym meczu o Superpuchar Hiszpanii. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w Arabii Saudyjskiej na stadionie King Abdullah Sports City.

Środa – 8 STYCZNIA 2020

19:55 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Sebastian Chabiniak

Czwartek – 9 STYCZNIA 2020

19:55 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: FC BARCELONA – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski

NIEDZIELA – 12 STYCZNIA 2020

17:00 Superpuchar Hiszpanii – finał: STUDIO na żywo
Ipla

18:55 Superpuchar Hiszpanii – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

21:00 Superpuchar Hiszpanii – finał: STUDIO na żywo
Ipla

About Łukasz Urbanowski