Sześć bramek na Anfield: Liverpool 5:1 West Ham – skrót meczu (WIDEO)

Prawdziwa demolka na Anfield: Liverpool pokonuje 5:1 West Ham United, meldując się w 1/8 finału Carabao Cup.

Choć podopieczni Arne Slota byli tego dnia drużyną nieporównywalnie lepszą, ciekawostką jest fakt, że to West Ham otworzył wynik. Bramkę samobójczą dopisał sobie na konto Quansah, a w 21. minucie na tabeli widniał wynik 0:1.

Kolejne ciosy padały już jednak wyłącznie ze strony gospodarzy. Po zaledwie trzech minutach do wyrównania doprowadził Diogo Jota i ten sam zawodnik, chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, wyprowadził Liverpool na prowadzenie. W 74. minucie wynik podwyższył Salah, a po chwili czerwoną kartkę obejrzał Edson Alvarez, co w sytuacji ekipy z Londynu zdawało się już być gwoździem do trumny. Na sam koniec, dwie bramki ustrzelił Gakpo, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:1.