Sześć bramek w Glasgow: Celtic 5:1 Slovan Bratysława – skrót meczu (WIDEO)

Patrząc na środowy „rozkład jazdy”, mecz Celticu ze Slovanem zapowiadał się jako jeden z mniej interesujących, ze względu na rangę obydwu drużyn. Piłkarze jednak nie zawiedli, a kibice mieli okazję obejrzeć aż sześć goli: Celtic Glasgow pokonuje Slovan Bratysławę 5:1.

Mecz trzeba określić jako dominację Celticu. Choć w pierwszej połowie było jeszcze dosyć spokojnie. Celtic przeważał, ale ustrzelił tylko jednego gola – Scales wpisał się na listę strzelców w 17. minucie meczu.

W drugiej części spotkania, worek z bramkami został jednak rozerwany. Najpierw wynik podnieśli kolejno Furuhashi i Engels, z rzutu karnego. Po chwili, w 61. minucie, odpowiedział co prawda Slovan trafieniem Wimmera, jednak kolejne ciosy także należały do gospodarzy. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem, na listę strzelców wpisywali się Maeda i Idah.