Szlagier Nice 1. Ligi Żużlowej w Eleven Sports

W niedzielne popołudnie w Gdańsku dojdzie do prawdziwego szlagieru na zapleczu PGE Ekstraligi. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie Grupę Azoty Unię Tarnów. Transmisja w Eleven Sports. 

Dla obu zespołów ten mecz będzie bardzo istotny w kontekście walki o pierwsze miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. Na tą chwilę liderem tabeli z dorobkiem szesnastu punktów jest team z Tarnowa. Co ciekawe, drużyna Unii ma jeszcze dwa spotkania zaległe do rozegrania. Gdańszczanie tracą do swojego najbliższego rywala cztery oczka, ale mają o jeden mecz więcej do odjechania.

Do składu Unii Tarnów powraca Artur Mroczka, który po dość nietypowej czerwonej kartce w meczu z Orłem Łódź będzie chciał udowodnić, że zasługuje na miejsce w pierwszym składzie. W ostatnim spotkaniu ,,Jaskółek” z Lokomotivem Daugavpils do składu powrócił Jakub Jamróg i tym samym od nowa rozpoczęła się rywalizacja o to, kto będzie jeździł w pierwszym składzie, a kto będzie musiał obejść się smakiem.

W ekipie z Gdańska kluczową rolę odegra Kacper Gomólski. Gnieźnianin z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i to on może być głównym filarem gospodarzy w niedzielnym spotkaniu. Dużo też będzie zależało od formacji juniorskiej gospodarzy. O ile Dominik Kossakowski prezentuje się bardzo przyzwoicie, to forma drugiego młodzieżowca pozostaje dość dużą niewiadomą. Wiadomo tylko tyle, że czeka nas bardzo ciekawe widowisko.

NIEDZIELA – 25 CZERWCA 2017

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 4. kolejka: RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW na żywo
Ipla