Totalna demolka na Camp Nou – kosmiczna forma Barcy! Barcelona 7:0 Valladolid – skrót meczu (WIDEO)

Nie da się ukryć, że w zeszłym sezonie FC Barcelona była zespołem, który mógł jedynie pomarzyć o formie reprezentowanej przez odwiecznego rywala z Madrytu. Odkąd Katalończyków objął Hansi Flick, pojawiły się jednak poważne podstawy do tego, by mieć nadzieję, że hierarchia zostanie przynajmniej częściowo odwrócona. FC Barcelona, po czwartej kolejce La Ligi, pozostaje niepokonana.

Kompletna dominacja Barcelony wybijała się już w pierwszej części spotkania. Zespół Valladolid z początku został całkowicie zepchnięty do defensywy, co zaowocowało w efektowne trafienie Raphinii, otwierające wynik spotkania.

Po upływie zaledwie czterech minut, przyszedł czas na czwartą bramkę Roberta Lewandowskiego! Polak wykorzystał przestrzeń i zachowując chłodną głowę, pewnym strzałem pokonał estońskiego bramkarza – Karla Heina.

Fantastyczną pierwszą część rywalizacji w wykonaniu Dumy Katalonii, zwieńczył Kounde. Tym razem po rzucie rożnym, kiedy to futbolówka spadła wprost pod nogi Francuza.

Druga połowa to już czysta zabawa. Najpierw hat-tricka skompletował Raphinia, z czego przy jednym z jego goli asystował Lewandowski. Później kolejną bramkę w barwach Barcy dołożył Dani Olmo. Na koniec swoją obecność zaznaczył ten, który ledwie dwanaście minut wcześniej pojawił się na murawie – Ferran Torres.