Tottenham 4:1 West Ham – skrót meczu: Imponujący comeback

Tottenham Hotspur pokonuje na własnym stadionie drużynę West Hamu United, w meczu 8. kolejki angielskiej Premier League.

Spotkanie rozpoczęło się od falstartu gospodarzy. W 18. minucie piłkę w siatce umieścił Mohammed Kudus, dzięki czemu niespodziewanie West Ham wyszedł na prowadzenie. Podopieczni Ange Postecoglou szybko się jednak przebudzili i jeszcze przed końcem pierwszej połowy meczu, zdołali wyrównać – niecałe 20 minut po trafieniu Kudusa, na listę strzelców dopisał się Kulusevski.

Druga część rywalizacji to już dominacja Tottenhamu. Gospodarze weszli w tę fazę meczu niezwykle nakręceni i już w 60. minucie na tabeli widniał wynik 4:1. W 52. minucie strzelał Bissouma, chwilę później samobójcze trafienie przydarzyło się Areoli, a kolejne pięć minut przyniosło bramkę Heung-Min Sona, która jednocześnie ustaliła końcowy rezultat.