Trentino kontra Macerata w 4. kolejce Serie A1. Transmisje w Sportklubie

Choć podczas międzysezonowej przerwy sporo zmieniło się w składach obu zespołów, ich rywalizacja elektryzuje kibiców nie tylko we Włoszech, ale i w całej Europie, a może nawet na całym Świecie. Już w 4. kolejce wpadają na siebie ekipy Diatec Trentino […]

Choć podczas międzysezonowej przerwy sporo zmieniło się w składach obu zespołów, ich rywalizacja elektryzuje kibiców nie tylko we Włoszech, ale i w całej Europie, a może nawet na całym Świecie. Już w 4. kolejce wpadają na siebie ekipy Diatec Trentino i Lube Banca Marche Macerata.

Ani jedni ani drudzy nie doznali jeszcze w tym sezonie porażki. Jednakże siatkarze z Trydentu mają na koncie jeden mecz rozegrany mniej, a związane jest to z uczestnictwem w Klubowych Mistrzostwach Świata. Jak dotąd mają więc na koncie dwie wygrane po 3:0 – nad Exprivią Molfetta i Rawenną. Z kolei klub Bartosza Kurka oprócz zespołu z Molfetty pokonał też Latinę oraz Perugię. Ciężko jest jednoznacznie wskazać faworytów, choć minimalnymi wydawać się będą goście. Początek meczu o 17:30 w niedzielę.

Dzień wcześniej na teren trzeciej w tabeli Calzedony Werona wkroczy Sir Safety Perugia, która nie najlepiej zagrała pierwsze mecze sezonu. Poza porażką z Maceratą, podopieczni Slobodana Kovaca zaliczyli też dwie wygrane po pięciu setach – z Cuneo i Modeną. O kolejne punkty w Weronie wcale nie będzie łatwo. O tym, jak ułoży się to spotkanie przekonamy się o 19:30.

górny pasek

SOBOTA – 9 LISTOPADA 2013

19:30 Serie A – 4. kolejka: CALEZEDONIA VERONA – SIR SAFETY PERUGIA premiera.200