Trudna przeprawa Mateusza Rębeckiego w walce wieczoru podczas FEN 23. Transmisja w kanałach Polsatu

Już w sobotę kolejna gala MMA i K-1 organizowana przez Fight Exclusive Night. W 23. edycji znów zobaczymy kilka frapujących zawodników, którzy swoimi osiągnięciami i umiejętnościami zaskarbili sobie sympatię kibiców w całej Polsce. Transmisja w kanałach Polsatu. 

Kibice zgromadzeni w hali w Lublinie oraz przed telewizorami zobaczą aż 10 pojedynków. W walce wieczoru, Mateusz Rębecki zmierzy się z Daguirem Imanowem. „Chińczyk” legitymuje się rekordem 7-1, lecz w organizacji wciąż jest niepokonany. Rębecki długo budował swoją pozycję, tocząc początkowo walki przede wszystkim na głębokich undercardach gal FEN. Świetna postawa, widoczne postępy oraz zwycięstwa nad cenionymi zawodnikami wreszcie doprowadziły go do walki mistrzowskiej drugiej największej polskiej organizacji. Łatwo mieć jednak nie będzie, albowiem Imanow wydaje się być zawodnikiem z bardzo wysokiej półki. Francuza już dwukrotnie mogliśmy oglądać w Polsce i dwukrotnie to jego ręka wędrowała w górę. Kamil Łebkowski i Bartłomiej Kopera do końca życia zapamiętają lekcje udzielone przez Daguira. Czy w sobotę kolejny raz przywiezie do swojego kraju ważne zwycięstwo? Na pewno jest faworytem.

Drugą walką mistrzowską organizacji FEN będzie starcie w K-1 pomiędzy Łukaszem Pławeckim a Dominikiem Zadorą. Tutaj faworyta wskazać nie sposób.

Oprócz tego, kibice powinni zwrócić szczególną uwagę na walkę Marcina Zontka z Marcinem Sianosem. Chociaż obaj zawodnicy nie mają jeszcze wyrobionej w Polsce marki, to już w przeszłości udowadniali, że potrafią dostarczać wielkich emocji w oktagonie. Trudno sobie wyobrazić, żeby w sobotni wieczór było inaczej.

SOBOTA – 12 STYCZNIA 2019

19:00 Fight Exlusive Night 23: MATEUSZ RĘBECKI – DAUGIR IMANOV na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport Extra HD i Super Polsat HD)
Ipla