Trzy mecze 20. kolejki Ligue 1 Conforama w Eleven Sports

Piłkarze we Francji wracają na ligowe boiska. Czas na pierwszą, noworoczną kolejkę Ligue 1 Conforama. Na antenach Eleven Sports Network kibice będą mogli obejrzeć trzy pojedynki. W sobotę na antenie Eleven Sports 3 zostanie pokazany mecz ekipy Montpellier HSC z […]

Piłkarze we Francji wracają na ligowe boiska. Czas na pierwszą, noworoczną kolejkę Ligue 1 Conforama. Na antenach Eleven Sports Network kibice będą mogli obejrzeć trzy pojedynki.

W sobotę na antenie Eleven Sports 3 zostanie pokazany mecz ekipy Montpellier HSC z drużyną Mistrza Francji – AS Monaco. Zespół Kamila Glika po dziewiętnastu kolejkach zajmuje pozycję v-ce lidera tabeli, ze stratą dziewięciu punktów do prowadzącego PSG i jeśli myśli o obronie mistrzostwa musi zdecydowanie poprawić grę na wyjazdach. W dotychczas rozegranych dziewięciu spotkaniach na obcych boiskach, drużyna z Księstwa aż czterokrotnie traciła punkty. Początek transmisji o godzinie 19:55.

Olympique Lyon zakończył rok 2017 serią czterech ligowych zwycięstw z rzędu i zrobi wszystko aby wejść w nowy – 2018 rok z nie mniejszym impetem. Zadanie wydaje się z pozoru łatwe – na Parc Olympique Lyonnais przyjeżdża dziewiętnasta siła francuskiej ekstraklasy – Angers SCO. Goście pomimo niskiej lokaty w tabeli, tracą tylko punkt do miejsca dającego utrzymanie, a mając w pamięci mecz z rundy jesiennej, zakończony rezultatem 3-3 postarają się znowu o sprawienie niespodzianki. Transmisja na antenie Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4 w niedzielę, o godzinie 16:55.

Ostatnim pojedynkiem transmitowanym w ramach 20. kolejki będzie mecz FC Nantes – Paris Saint Germain. Wyniki uzyskane przez drużynę Unai’a Emery’ego w meczach krajowych pucharów na początku bieżącego roku wskazują, że zawodnicy z Paryża nie muszą obawiać się pojedynku z piątą w tym momencie siłą Ligue 1. Swój dorobek bramkowy postara się poprawić lider klasyfikacji strzelców – Urugwajczyk Edinson Cavani, który w jesiennym starciu obu ekip zakończonym zwycięstwem PSG aż 4-1, dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. Początek relacji na antenie Eleven Sports 2 o godzinie 20:55.

pasek2

SOBOTA – 13 STYCZNIA 2017

19:55 Ligue 1 Conforama – 20. kolejka: MONTPELLIER HSC AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

NIEDZIELA – 14 STYCZNIA 2017

16:55 Ligue 1 Conforama – 20. kolejka: OLYMPIQUE LYON ANGERS SCO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20
:55 Ligue 1 Conforama – 20. kolejka: FC NANTES PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas
pasek2

About Piotr Dzierzgowski