Trzy mecze 23. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn w TVP Sport

To już finisz sezonu 2020/2021. Mimo, że mistrz już praktycznie jest znany, warto obejrzeć szczypiorniaka w naszym, polskim wydaniu. W ten weekend kibice zobaczą dwa spotkania.  W piątek, Chrobry Głogów podejmie u siebie Łomżę VIVE Kielce. Pięć dni po meczu […]

To już finisz sezonu 2020/2021. Mimo, że mistrz już praktycznie jest znany, warto obejrzeć szczypiorniaka w naszym, polskim wydaniu. W ten weekend kibice zobaczą dwa spotkania. 

W piątek, Chrobry Głogów podejmie u siebie Łomżę VIVE Kielce. Pięć dni po meczu z „Nafciarzami”, głogowian kolejny trudny sprawdzian. Zawodnicy z Kielc pragną zakończyć krajowe rozgrywki bez porażki na koncie. W listopadzie, kielecka drużyna rozbiła na własnej hali Chrobry 37-26. Drugim piątkowym starciem będzie pojedynek w Opolu. Gwardia podejmie u siebie MMTS Kwidzyn. Obydwie drużyny są już pewne utrzymania. Transmisja w TVP3 Opole.

Wisła Płock na pewno myśli już o europejskich pucharach. Dla Nafciarzy mecz w Puławach będzie ostatnią próbą przed półfinałowym spotkaniem Ligi Europejskiej z Magdeburgiem. Drużyna z Puław w tym sezonie PGNiG Superligi przegrywała tylko cztery razy.

PIĄTEK – 14 MAJA 2021

18:10 PGNiG Superliga23. kolejka: KS SPR CHROBRY GŁOGÓW – ŁOMŻA VIVE KIELCE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:55 PGNiG Superliga – 23. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:55 i 20:50)
sport.tvp.pl

19:15
 PGNiG Superliga – 23. kolejka: GWARDIA OPOLE – MMTS KWIDZYN 
sport.tvp.pl

SOBOTA – 15 MAJA 2021

13:10 PGNiG Superliga – 23. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – ORLEN WISŁA PŁOCK 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Michał Matysik
Reporter: Sylwia Michałowska 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.