Trzy mecze dziesiątej kolejki Ligi NOS w Eleven Sports

Czas na kolejne emocje na portugalskich boiskach. Tradycyjnie, kibice zobaczą w akcji najlepsze drużyny z tego kraju. Tym razem Eleven Sports pokaże trzy spotkania portugalskiej „Wielkiej Trójki” w ramach dziesiątej kolejki ligi NOS. 

W poniedziałkowy wieczór, Sporting CP zmierzy się ze znacznie niżej notowanym SC Farense. Znakomicie grająca w tym sezonie drużyna z Lizbony z dorobkiem 23 punktów, lideruje w tabeli ligi NOS. Dodatkowym atutem w starcie z drużyną z Faro, jest fakt, że u siebie wygrali aż jedenaście z ostatnich trzynastu spotkań. Trzy punkty są obowiązkiem dla piłkarzy Sportingu.

Na niedzielę zaplanowano dwa spotkania. Pierwsze z nich, odbędzie się o 18:30. Benfica zagra na wyjeździe z Gil Vicente. Byli rywale Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, drepczą po piętach Sportingowi. Trzy punkty w starciu z dwunastą drużyną oraz podtrzymanie passy zwycięstw w tabeli powinny być łatwym zadaniem dla podopiecznych Jorge Jesusa. Drugim niedzielnym spotkaniem będzie pojedynek FC Porto – CD Nacional. Goście nie potrafili wygrać z siedemnastu z ostatnich dziewiętnastu spotkań. W starciu z wyżej notowanym rywalem znowu mogą mieć problemu ze zgarnięciem kompletu punktów. Dodatkowo Porto imponuje formą strzelecką w tym sezonie.

SOBOTA – 19 GRUDNIA

21:25 Liga NOS – 10. kolejkaSPORTING CP – SC FARENSE
Ipla

NIEDZIELA – 20 GRUDNIA

18:30 Liga NOS – 10. kolejka: GIL VICENTE – SL BENFICA  
Ipla

21:25 Liga NOS – 10. kolejkaFC PORTO – CD NACIONAL 
Ipla