Trzy mecze ósmej kolejki Ligi NOS w Eleven Sports

Liga portugalska powraca po przerwie reprezentacyjnej. Czy Sporting CP powiększy swoją przewagę nad największymi rywalami i odskoczy w tabeli? Wszystko się rozstrzygnie na boisku, Eleven Sports pokaże trzy spotkania ósmej kolejki.  W poniedziałek, niepokonany do tej pory Sporting CP rozgromił Sacavenense […]

W poniedziałek, niepokonany do tej pory Sporting CP rozgromił Sacavenense 7-1 w Pucharze Portugalii, pokazując, że liderowanie w tabeli nie jest przypadkowe. Dodatkowo, w meczach z sobotnim rywalem też mają wspaniały bilans. Od 19 spotkań we wszystkich rozgrywkach są niepokonani. Moreirense FC nie lubi grać na wyjazdach, w trzech ostatnich meczach na boisku rywala ani razu nie trafiali do siatki. Spotkanie w Lizbonie może być jednostronnym widowiskiem.

SC Braga po czwartkowym remisie 3-3 z Leicester w Lidze Europy, na swoim podwórku chce udowodnić, że wciąż liczy się w walce o mistrzostwo. Pięć ostatnich spotkań w lidze to zwycięstwa, kibice na pewno chcą, aby ta wspaniała passa była kontynuowana. Do Bragi tym razem przyjeżdża szesnasta drużyna w tabeli, SC Farense. Zaledwie pięc punktów w siedmiu meczach nie napawają optymizmem, choć przed przerwą reprezentacyjną powiew optymizmu przyniosło zwycięstwo z Boavistą. Początek spotkania w niedzielę 29 listopada o 21:00.

Poniedziałkowy mecz CS MartimoSL Benfica zakończy ósmą serię spotkań. Gospodarze na zwycięstwo w lidze czekają od 3 października, gdy sensacyjnie pokonali wielkie FC Porto. Teraz na drodze staje rywal podobnej klasy. Obydwie drużyny grają ofensywny futbol, potrafią strzelać dużo bramek. Kibice mogą być świadkami wielu bramek oraz składnych akcji.