Trzydziesta szósta kolejka Championship na antenach Eleven Sports

Angielska Championship nie zwalnia tempa. Przed nami 36. kolejka tych rozgrywek, a jeden mecze będziemy mogli śledzić na antenach Eleven Sports. W sobotę o 13:30 Hull City podejmie Leeds United. Gospodarze tego spotkania są w ogromnym kryzysie, od 9. serii […]

Angielska Championship nie zwalnia tempa. Przed nami 36. kolejka tych rozgrywek, a jeden mecze będziemy mogli śledzić na antenach Eleven Sports.

W sobotę o 13:30 Hull City podejmie Leeds United. Gospodarze tego spotkania są w ogromnym kryzysie, od 9. serii gier pozostają bez zwycięstwa! Fatalna dyspozycja w ostatnich tygodniach spowodowała, że „Tygrysy” mają już tylko 4. punkty przewagi nad strefą spadkową i widmo degradacji zaczyna zaglądać im w oczy. W najbliższy weekend podopiecznych Granta McCann’a czeka niezwykle trudne zadanie, bowiem będą oni podejmować wicelidera. Drużyna, w której występuje na co dzień Mateusz Klich, ma 5. „oczek” więcej niż 3. Fulham i ma ogromne szanse na awans do Premier League. Ekipa prowadzona przez Marcelo Bielsę ma na swoim koncie serię trzech wygranych z rzędu i z pewnością nie chce się zatrzymywać.

SOBOTA – 29 LUTEGO 2020

13:25 Championship – 36. kolejka: HULL CITY AFC – LEEDS UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

 

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.