Turkish Airlines Open w Canal+ Sport.

Pora na przedostatni turniej golfowy w tym sezonie. W tym tygodniu w tureckiej Antalyi odbywa się Turkish Airlines Open. Bezpośrednie transmisje już w ten weekend w Canal+ Sport.

Turkish Airlines Open -profesjonalny turniej golfowy jest zaliczany do serii finałowej cyklu European Tour. Odbywający się na polu Montgomerie Maxx Royal w Antalyi. Impreza organizowana jest od 2013. roku, pierwszym triumfatorem turnieju był Victor Dubuisson.

W Turkish Airlines Open 2014 głównym faworytem będzie Sergio García. Hiszpan Aktualnie zajmuje trzecią pozycję w rankingu Race to Dubai  Ten 34- letni golfista coraz rzadziej startuje w turniejach cyklu europejskiego. W tym roku zwyciężył w jednej takiej imprezie, było to podczas Commercial Bank Qatar Masters, zawodnik w znacznym stopniu przyczynił do zwycięstwa reprezentacji europy w Ryder Cup. García dobrze spisał  się także w The Open, gdzie zajął drugą pozycję.  W turnieju zaprezentuje się także Henrik Stenson. Szwed oprócz wygranego Pucharu Rydera zajął drugie miejsce na Volvo World Match Play Championship i trzecie w wielkoszlemowym US PGA Championship. W turnieju wystartuje również triumfator US Open Niemiec Martin Kaymer. W Antalyi zagrają także: Victor Dubuisson, Alexander Levy, Ian Poulter, Thongchai Jaidee, Jamie Donaldson, Lee Westwood, Marcel Siem, Stephen Gallacher czy Mikko Ilonen.