Turniej ATP 250 w Estoril na sportowych kanałach Polsatu

Turniej w portugalskim Estoril wkracza w decydująca fazę. W grze o ostateczny tryumf pozostało już tylko ośmiu tenisistów. Najwyżej rozstawionym z nich jest Pablo Carreno- Busta, który przez wielu uważany jest za największego faworyta tego turnieju. W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym […]

Turniej w portugalskim Estoril wkracza w decydująca fazę. W grze o ostateczny tryumf pozostało już tylko ośmiu tenisistów. Najwyżej rozstawionym z nich jest Pablo Carreno- Busta, który przez wielu uważany jest za największego faworyta tego turnieju.

W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym zagrają Roberto Carballes -Baena oraz rewelacyjnie spisujący się ostatnio Grek Stefonos Tsitsipas. Po zakończeniu tego spotkania na kort wybiegną Kyle Edmund i nadzieja gospodarzy Joao Sousa. W sesji wieczornej zagrają natomiast reprezentant USA Frances Tiafoe oraz 13 lat starszy Simone Bolleli. Na zakończenie dnia na korcie pojawią się Nicolas Jarry oraz turniejowa jedynka czyli Pablo Carreno-Busta.

Możliwe kary półfinałowe to Edmund/Sousa vs Tsitsipas/Carballes-Baena oraz Bolleli/Tiafoe vs Jarry/Carreno-Busta. Spotkania półfinałowe rozegrane zostaną w sobotnie popołudnie. Finał zaplanowano na niedzielę.

PIĄTEK – 4 MAJA 2018

14:00 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – ROBERTO CARBALLES BAENA na żywo
Ipla

16:00
ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/4 finału: KYLE EDMUND – JOAO SOUSA na żywo
Ipla

SOBOTA – 5 MAJA 2018

16:00 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

23:00 
ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/2 finału: ??? – ???  premiera.200
Ipla

NIEDZIELA – 6 MAJA 2018

16:30 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – finał: Frances Tiafoe – Joao Sousana żywo
Ipla

About 0a60d0xx