Tydzień z PlusLigą na sportowych antenach Polsatu

W PlusLidze mężczyzn kalendarz rozgrywek determinowany jest przez COVID-19. W tym tygodniu od wtorku do niedzieli zaplanowane są spotkania w ramach zaległych kolejek oraz pojedynki 10. serii gier. Transmisje w Polsacie Sport HD oraz Polsacie Sport Extra HD.

We środę kibice zobaczą dwa pojedynki 3. serii spotkań. Znajdujący się w wysokiej formie zespół Ślepska Malow Suwałki zmierzy się z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom. Zespół z Podlasia przegrał w ostatniej kolejce po dobrym spotkaniu z drużyną z Warszawy i będzie chciał ponownie wrócić na ścieżkę zwycięstw. Zespół z Radomia ostatnie zwycięstwo zanotował prawie miesiąc temu.

W piątek w hicie 10. kolejki niepokonany zespół Zaksy Kędzierzy Koźle zmierzy się z drużyną Asseco Resovii Rzeszów. Gospodarze na razie po sześciu rozegranych spotkaniach mają komplet zwycięstw. Goście w tym sezonie ulegli zaledwie w jednym z pięciu spotkań.

W weekend w pozostałych spotkaniach powinno być ciekawie w Bełchatowie, gdzie Skra podejmie ekipę z Suwałk oraz w Będzinie gdzie tamtejszy MKS zmierzy się w meczu „na szczycie” dolnej części tabeli z zespołem Cuprum Lubin.

ŚRODA – 28 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 PlusLiga – 3. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – CERRAD ENEA CZARNI RADOM
Polsat Sport HD

20:30
PlusLiga – 6. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – TREFL GDAŃSK
Polsat Sport HD

PIĄTEK – 30 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 PlusLiga – 10. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW
Ipla

SOBOTA – 31 PAŹDZIERNIKA 2020

14:45 PlusLiga – 10. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI
Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 10. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – CERRAD ENEA CZARNI RADOM
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 1 LISTOPADA 2020

17:30 PlusLiga – 10. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GKS KATOWICE
Polsat Sport HDIpla