Tydzień z Tauron Ligą w Polsacie Sport

W tym tygodniu czeka nas pięć spotkań żeńskiej ekstraklasy siatkarek w Polsce. W czwartek zobaczmy zaległe spotkanie siódmej kolejki, a w piątek, sobotę i poniedziałek mecze czternastej serii spotkań. Transmisje na antenach Polsatu Sport. W czwartek odbędzie się mecz Radomia […]

W tym tygodniu czeka nas pięć spotkań żeńskiej ekstraklasy siatkarek w Polsce. W czwartek zobaczmy zaległe spotkanie siódmej kolejki, a w piątek, sobotę i poniedziałek mecze czternastej serii spotkań. Transmisje na antenach Polsatu Sport.

W czwartek odbędzie się mecz Radomia z Jokerem Świecie. Siatkarki z Radomia notują rewelacyjne występy i z dwudziestoma sześcioma  punktami plasują się na trzeciej pozycji w tabeli. Ich rywalki natomiast zawodzą swoich fanów po całej linii. Już niebawem przekonamy się, czy trener Marcin Wojtowicz ma jakiegoś jokera w rękawie i jeszcze nas zaskoczy w tym sezonie.

W piątek przyjrzymy się poczynaniom klubów z Bydgoszczy i Bielska-Białej. Obecnie stawka w tabeli wyraźnie się podzieliła na dwie grupy. Pierwsza liczy osiem zespołów i piątym z nich jest drużyna Góralek. Z kolei druga, czterozespołowa grupa ma już siedem punktów straty. Na jej czele są Bydgoszczanki. Zapowiada się stosunkowo wyrównany pojedynek z lekkim wskazaniem na Bielszczanki.

Tuż po weekendzie Tauron Liga zaserwuje nam dwa spotkania. Pierwszym z nich będzie mecz Wrocławia z Radomką Radom. Radomkę, rzecz jasna, zobaczymy po raz drugi w tym tygodniu. Wrocławianki spisują się fatalnie i zajmują trzecią pozycję od końca tabeli. W drugim poniedziałkowym starciu przyjrzymy się poczynaniom Kalisza i ŁKS-u. Łódzki Klub Sportowy nieco poniżej oczekiwaniom plasuje się poza podium siatkarskiej ekstraklasy kobiet. Dla Łodzianek to będzie szansa na zainkasowanie trzech oczek w pojedynku z ligowymi średniaczkami, bowiem Kaliszanki są na siódmym miejscu z dziewiętnastoma punktami na koncie. Moc siatkarskich atrakcji i emocji przed nami. Transmisje w Polsacie Sport.

CZWARTEK – 17 GRUDNIA 2020

17:30 Tauron Liga – 7. kolejka: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – JOKER ŚWIECIE 
Ipla

PIĄTEK – 18 GRUDNIA 2020

17:30 Tauron Liga – 14. kolejka: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 
Polsat Sport HDIpla

SOBOTA – 19 GRUDNIA 2020

17:30 Tauron Liga – 14. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 21 GRUDNIA 2020

17:30 Tauron Liga – 14. kolejka: #VOLLEYWROCŁAW – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 
Polsat Sport HD

20:30 
Tauron Liga – 14. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.