UFC Fight Night 125 i gala bokserska w Greenwich do zobaczenia w Polsacie Sport (akt.)

Telewizja Polsat Sport przygotowała dla nas transmisje z dwóch gal sportów walki. W sobotę wieczorem zobaczymy galę bokserską z Greenwich, a w nocy UFC Fight Night 125.  Gala w Greenwich będzie pierwszym eventem organizowanym przez Eddiego Hearna w 2018 roku. […]

Telewizja Polsat Sport przygotowała dla nas transmisje z dwóch gal sportów walki. W sobotę wieczorem zobaczymy galę bokserską z Greenwich, a w nocy UFC Fight Night 125. 

Gala w Greenwich będzie pierwszym eventem organizowanym przez Eddiego Hearna w 2018 roku. Nie zobaczymy w niej największych nazwisk, ale walka wieczoru zapowiada się frapująco. Lawrence Okolie i Isaac Chamberlain to niepokonane nadzieje kategorii cruiser. Obaj znakomicie wyglądają na tle słabych przeciwników, są niepokonani i marzą o walkach mistrzowskich. Najpierw jednak muszą zmierzyć się ze sobą i pokazać wyższość na lokalnym rynku. Kto faworytem? Głośniejszym nazwiskiem jest silniejszy, lepiej zbudowany i posiadający mocniejsze jedno uderzenie Okolie, ale nie jest powiedziane, że lepiej wyszkolony Chamberlain przegra ten pojedynek. Kariera zwycięzcy nabierze niebywałego rozpędu, ale i przegrany w przyszlości pewnie jeszcze dostanie swoje szanse.

Wcześniej w ringu zobaczymy dwa inne ciekawe pojedynki. Świetnie wyszkolony technicznie Ted Cheeseman zmierzy się z doświadczonym Carsonem Jones i jeśli wygra, będzie trzeba nazywać go ciekawym prospektem; niepokonany, ale też niesprawdzony Reece Bellotti skrzyżuje rękawice z solidnym journeymanem Benem Jonesem.

Swoje emocje przeżyją też fani MMA. W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się gala UFC Fight Night 125, gdzie w walce wieczoru Lyoto Machida podejmie Eryka Andersa. Dla Machidy będzie to bardzo ważny sprawdzian, bowiem ostatecznie pokaże, czy jest jeszcze w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. Jego przeciwnik to niepokonany prospekt, którego kariera po ewentualnym zwycięstwie mocno wystrzeli do góry.

Kibiców MMA czeka prawdziwy maraton, bowiem obok walki wieczoru, zobaczą aż pięć innych starć w karcie głównej. Są to pojedynki: John Dodson – Pedro Munhoz, Valentina Szewczenko – Priscila Cachoeira, Michael Prazeres – Desmond Green, Timothy Johnson – Marcelo Golm i Thiago Santos – Anthony Smith.

AKTUALIZACJA
Stacja Polsat Sport Extra pokaże też niedzielną galę boksu zawodowego w Corpus Christi, gdzie w walce wieczoru Gilberto Ramirez podejmie Habiba Ahmeda.

SOBOTA – 3 LUTEGO 2018

20:30 Gala boksu zawodowego, Greenwich, Wielka Brytania: LAURENCE OKOLIE – ISSAC CHAMBERLAIN na żywo
*(od 22:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


NIEDZIELA – 4 LUTEGO 2018

03:00 Gala boksu zawodowego, Corpus Christi, USA: GILBERTO RAMIREZ – HABIB AHMED na żywo
Ipla

04:00 UFC Fight Night 125: LYOTO MACHIDA – ERYK ANDERS na żywo
Polsat Sport HDIpla

About 0a60d0xx