Ukraina 0:0 Belgia skrót meczu (26.06.2024)

Kevin de Bruyne

Belgia zremisowała z Ukrainą 0:0 i z drugiego miejsca wyszła z grupy. Ukraina, chociaż również zdobyła cztery punkty, jak wszystkie pozostałe trzy drużyny, odpadła z EURO.

Ukraina – Belgia: podsumowanie, informacje pomeczowe

Ten mecz układał się od początku pod dyktando Belgii, gdzie już w 7′ minucie Romelu Lukaku miał dogodną sytuację. Kevin de Bruyne próbował z rzutu wolnego, ale piłka nieznacznie ominęła bramkę. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie, pomimo kilku groźnych ataków „Czerwonych Diabłów”. Ukraińcy odgryźli się dwa razy, ale nic z tego nie wynikło. Druga połowa wyglądała podobnie, gdzie Belgowie dążyli do strzelenia gola. Pod koniec spotkania rozbrykali się Ukraińcy, ale nie przyniosło to efektów. Ukraina odpada z EURO, Belgia gra dalej!

Ukraina – Belgia: skrót meczu