Valero Texas Open w Golf Channel Polska

W tygodniu pomiędzy WGC-Match Play a The Masters większość elity golfistów wzięła sobie wolne. Część pojawi się jednak na polu w San Antonio, aby wziąć udział w Valero Texas Open. Turniej transmitować będzie Golf Channel Polska. W turnieju wezmą udział […]

W tygodniu pomiędzy WGC-Match Play a The Masters większość elity golfistów wzięła sobie wolne. Część pojawi się jednak na polu w San Antonio, aby wziąć udział w Valero Texas Open. Turniej transmitować będzie Golf Channel Polska.

W turnieju wezmą udział m.in. finalista zeszłotygodniowego turniej World Golf Championships – Match Play, Scottie Scheffler, a także Matt Kuchar, który przegrał z nim w półfinale. Ponadto zobaczymy czołową trójkę rozgrywanego alternatywnie turnieju Corales Puntacana Resort & Club Championship – na Dominikanie najlepszy okazał się Joel Dahmen, o jedno uderzenie wygrywając z Rafelem Camposem i Samem Ryderem. Dla części zawodników, w tym m.in. Rickiego Fowlera, turniej w Texasie jest ostatnią szansą na uzyskanie prawa startu w przyszłotygodniowym The Masters. Na polu Oak Course pojawią się też triumfatorzy tej wielkoszlemowej imprezy – Jordan Spieth, Zach Johnson, Danny Willett czy trzykrotny zwycięzca Mastersa, Phil Mickelson. Na ostatniej prostej z udziału w zawodach w San Antonio wycofał się Dustin Johnson.

CZWARTEK – 1 KWIETNIA 2021

22:00 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: I RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

PIĄTEK – 2 KWIETNIA 2021

22:00 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

SOBOTA – 3 KWIETNIA 2021

21:30 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

NIEDZIELA – 4 KWIETNIA 2021

20:30 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: FINAŁ
Ipla
Komentarz: Jacek Person

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.