Walka Dawida z Goliatem. Eredivisie na sportowych antenach Polsatu

Walka o trzy pierwsze miejsca w Eredivisie najprawdopodobniej rozstrzygnie się miedzy klubami PSV, Ajax i Feyenoord. Oba kluby tasują się w czołówce a podczas 18. kolejki sportowe anteny Polsatu zaprezentują nam spotkania właśnie z udziałem zainteresowanych drużyn. Czy Feyenoord, aktualny […]

Walka o trzy pierwsze miejsca w Eredivisie najprawdopodobniej rozstrzygnie się miedzy klubami PSV, Ajax i Feyenoord. Oba kluby tasują się w czołówce a podczas 18. kolejki sportowe anteny Polsatu zaprezentują nam spotkania właśnie z udziałem zainteresowanych drużyn. Czy Feyenoord, aktualny lider tabeli utrzyma dystans?

W tej kolejce wszystkie trzy, wspomniane kluby mają za rywala drużyny z drugiej połowy tabeli. Ajax, PSV i Feyenoord są faworytami swoich spotkań a chociażby remis którejś z tych drużyn odczytany może być za porażkę. Odwracając jednak stronę możemy spojrzeć na to inaczej. Rode, Zwolle oraz Excelsior stają przed wielką szansą na odnotowanie awansu w tabeli i zyskania kilku cennych punktów na ewentualny margines przyszłego błędu. Warunek jest jeden: pokonać zespół z czołówki ligi. Czy im się to uda? Miejmy nadzieję, że emocje nie skończą się wraz z gwizdkiem sędziego.

pasek2

SOBOTA – 14 STYCZNIA 2017

19:40 Eredivisie – 18. kolejka: PSV EINDHOVEN – EXCELSIOR na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

NIEDZIELA – 15 STYCZNIA 2017

12:25 Eredivisie – 18. kolejka: RODA JC – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

14:25 
Eredivisie – 18. kolejka: PEC ZWOLLE – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk
pasek2

About 0a60d0xx