Warta Poznań 1:1 Znicz Pruszków – skrót meczu (WIDEO)

Warta Poznań, która po ośmiu kolejkach aktualnego sezonu Betclic 1. Ligi sensacyjnie znajduje się w strefie spadkowej, traci kolejne punkty i remisuje ze Zniczem Pruszków 1:1.

Sam mecz rostrzygnął się tak naprawdę w trakcie pięciu minut. Jego przebieg był dość wyrównany, natomiast wynik spotkania ustaliły dwie akcje, mające miejsce w 32., oraz 37. minucie meczu. Jako pierwsza, cios wyprowadziła Warta. Piłkę w siatce ekipy z Pruszkowa umieścił Kacper Michalski, co dało nadzieję, że Poznaniacy wreszcie wyjdą na prostą.

Taki stan meczu nie utrzymał się jednak długo. Zaledwie pięć minut później Radosław Majewski wykonuje rzut wolny i próbując dośrodkować piłkę w pole karne…doprowadza do remisu. W polu karnym Warty wydarzyła się jakaś katastrofa, podsumowująca poniekąd formę świeżo upieczonego pierwszoligowca.