Weekend z 22. kolejką ligi portugalskiej NOS w Eleven Sports

W nadchodzący weekend na antenach Eleven Sports kolejny raz zobaczymy najlepszą portugalską piłkę. Kolejna seria spotkań zapowiadają się interesująco. Tradycyjnie, zostaną wyemitowane mecze drużyn portugalskiej „wielkiej trójki”. Sporting CP wciąż jest liderem oraz jedyną niepokonaną drużyną w bieżących rozgrywkach. Walka […]

W nadchodzący weekend na antenach Eleven Sports kolejny raz zobaczymy najlepszą portugalską piłkę. Kolejna seria spotkań zapowiadają się interesująco. Tradycyjnie, zostaną wyemitowane mecze drużyn portugalskiej „wielkiej trójki”.

Sporting CP wciąż jest liderem oraz jedyną niepokonaną drużyną w bieżących rozgrywkach. Walka o Mistrzostwo Portugalii w sezonie 2020/2021 wydaje się być już rozstrzygnięta, lecz Lizbończycy muszą wciąż udowadniać na boisku, że zasłużyli na te trofeum. Tym razem przeciwnikiem będzie siódma w tabeli Santa Clara. Sporting mecz w ramach dwudziestej trzeciej kolejki rozegra u siebie, po zeszłotygodniowym bezbramkowym remisie z FC Porto.

Wspomniane FC Porto jest niepokonane od piętnastu spotkań, tym razem „Smoki” powalczą o punkty na wyjeździe z Gil Vicente, piętnastą siłą w Portugalii. W poprzedniej kolejce piłkarze tej drużyny musieli uznać wyższość Tondeli.

Benfica w poniedziałek rozegra spotkanie w Belenenses. Gospodarze są niepokonani od pięciu spotkań, na pewno powalczą w starciu z wyżej notowanym przeciwnikiem. Goście po dwóch remisach z rzędu wrócili na zwycięską ścieżkę po wygranej z Rio Ave.

PIĄTEK – 5 MARCA 2021

21:40 Liga NOS – 22. kolejka: SPORTING CP – SANTA CLARA 
Ipla
Komentarz:

SOBOTA – 6 MARCA 2021

18:55 Liga NOS – 22. kolejka: GIL VICENTE – FC PORTO na żywo
 Ipla

Komentarz: 

PONIEDZIAŁEK – 8 MARCA 2021

21:10Liga NOS – 22. kolejka: BELENENSES SAD – SL BENFICA na żywo
Ipla

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.