Weekend z żużlem w Polsacie i Eleven

Co prawda w ten weekend odbędzie się tylko jedno spotkanie w Nice Polskiej Lidze Żużlowej, ale za to jego poziom powinien wynagrodzić ten niedostatek kibicom. Oprócz tego niedzielne zmagania w ramach MŚ juniorów i MP par zadowolą nawet największego malkontenta.

Sobotni mecz Orła ŁódźGrupą Azoty Unią Tarnów będzie spotkaniem zaległym z 5. kolejki. Unia idzie po zwycięstwo w rundzie zasadniczej, ale drużyna Orła cechowała się dość nieobliczalną formą. Trener łodzian, Janusz Ślączka, dodaje swoim zawodnikom otuchy, lecz kontuzja Aleksandra Łoktajewa nie ułatwia mu zadania w walce z trudnym przeciwnikiem. Transmisja w sobotę o 15 na antenie Eleven.

Następnego dnia w Ostrowie Wielkopolskim odbędą się Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Będzie to dobre przetarcie przed zawodami par na World Games. Transmisja w niedzielę o 14.30 na Polsacie Sport.

Na koniec weekendu 1. runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów z Poznania. Tytułu mistrzowskiego będzie bronił Australijczyk Max Fricke, a z reprezentantów Polski warto zwrócić uwagę na Maksyma Drabika oraz Kacpra Worynę. Transmisja o 17 na antenie Eleven.

 

SOBOTA – 22 LIPCA 2017

15:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 5. kolejkaORZEŁ ŁÓDŹ – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW  na żywo
Ipla 

NIEDZIELA – 23 LIPCA 2017

14:30 Mistrzostwa Polski Par Klubowych, Ostrów Wielkopolski, Polska: ZAWODY na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Poznań, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla