Wieczysta wraca na zwycięską ścieżkę: Świt Szczecin 0:3 Wieczysta Kraków – skrót meczu

Po dwóch meczach posuchy, Wieczysta Kraków ponownie zwycięża na trzecim szczeblu rozgrywkowym. W starciu beniaminków, Krakowianie pokonali Świt Szczecin aż 3:0, grając na wyjeździe.

Strzelanie rozpoczęło nam się niezwykle szybko. Kibice nie zdążyli się jeszcze dobrze rozsiąść w fotelach, a Paweł Łysiak już cieszy się ze swojego trzeciego gola w obecnym sezonie.

Choć pierwsza połowa nie przyniosła już ze sobą więcej bramek, druga została otwarta w identyczny sposób. Ponownie płynęła nam czwarta minuta, odkąd arbiter wznowił rywalizację, a prowadzenie Wieczystej podniósł Chuma. W przypadku Hiszpana – identycznie, jak u Łysiaka – mówimy o trzecim golu w sezonie. A jak już przy trzecich golach jesteśmy, to…licznik Goku Romana od dzisiejszego dnia wygląda identycznie. 31-letni Hiszpan ustalił wynik meczu na 3:0, przypieczętowując zdobycie kolejnych trzech punktów przez Wieczystą.

Krakowianie plasują się w tej chwili na 3. miejscu w ligowej tabeli, przegrywając jedynie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i Polonią Bytom. Na ten moment awans na zaplecze Ekstraklasy wydaje się stosunkowo prawdopodobnym scenariuszem.