Wiele niewiadomych w Superpucharze Francji. AS Monaco – PSG w Eleven

Już jutro na Stade de Tanger odbędzie się mecz o Superpuchar Francji. Jak poinformował na Twitterze Patryk Mirosławski, mecz ten będzie transmitowany przez telewizję Eleven.  Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, jednak zdecydowanym faworytem są Paryżanie. Mistrzowie Francji przeszli w tym […]

Już jutro na Stade de Tanger odbędzie się mecz o Superpuchar Francji. Jak poinformował na Twitterze Patryk Mirosławski, mecz ten będzie transmitowany przez telewizję Eleven. 

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, jednak zdecydowanym faworytem są Paryżanie. Mistrzowie Francji przeszli w tym sezonie kadrową rewolucję i tak naprawdę nie wiadomo, czego się po nich spodziewać. Odeszło już wielu kluczoych zawodników z zeszłego sezonu jak np. Benjamin Mendy czy Tiemoue Bakayoko. Bliscy odejścia są kolejni gracze z Kylianem Mbappe na czele. Oczywiście, AS Monaco wzmocniło się kilkoma ciekawymi zawodnikami, ale bardzo trudno wyrokować, jak szybko i czy w ogóle zastąpią gwiazdy zeszłego sezonu. Ich przeciwnik Paris Saint Germain nie próżnuje na rynku tranferowym, choć oficjalnie nie pozyskał jeszcze znaczącego nazwiska. Dużo natomiast mówi się o przyjściu Alexisa Sancheza czy Neymara Jr. Wypieki na twarzy u kibiców wywołuje zwłaszcza ten drugi transfer. 222 mn euro, jakie proponują Paryżanie za gwiazdę FC Barcelony to astronomiczna kwota, która dwukrotnie przebiłaby dotychczasowy rekord tranferowy. Nie wiemy, jak zakończy się ta saga tranferowa, natomiast wiemy jedno. Jutro na Stade de Tanger czeka nas szalenie interesujący mecz, po którym ciężko czegokolwiek się spodziewać.

Polscy kibice szczególną uwagę zwrócą na występ Kamila Glika, który wydaje się być pewniakiem na środku obrony w ekipie Leonardo Jardima. Nie możemy liczyć za to na udzial Grzegorza Krychowiaka, który został już definitywnie skreślony przez Unaia Emery’ego.

pasek2

SOBOTA – 29 LIPCA 2017

20:50 Superpuchar Francji: AS MONACO – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla 

pasek2

About Jakub Zegarowski