Wielkie emocje w Białymstoku! Jagiellonia Białystok 3:2 Lechia Gdańsk – skrót meczu (WIDEO)

Jagiellonia Białystok pokonuje Lechię Gdańsk 3:2, po fantastycznym „comebacku” kilkanaście minut przed końcem meczu. Oznacza to, że passa zwycięstw Lechii kończy się na dwóch meczach z rzędu, a zmęczona kryzysem Jagiellonia, dopisuje sobie na konto niezwykle ważne trzy punkty.

Choć w omawianym spotkaniu to Białostoczanie byli stroną przeważającą, podopieczni Adriana Siemieńca nie uniknęli momentów, w których scenariusz utraconych punktów wyglądał na niezwykle realistyczny. Co prawda wynik w 13. minucie otworzył Tomas, jednak już trzy minuty później Lechia wyrównała. Viunnyk wpisuje się na listę strzelców, a na tabeli widnieje wynik remisowy.

Wspomniałem o momentach, w których Jagiellonia miała momenty do obaw: za nami niecała godzina grania, a Khlan wyprowadza beniaminka na prowadzenie.

Ostatecznie Mistrz Polski odwrócił jednak losy meczu, a 72. i 76. minuta to szybkie ciosy Imaza i Skrzypczaka. 3:2 to ostateczny wynik spotkania.