Wisła Płock 4:1 Polonia Warszawa – skrót meczu: Goście bez szans w Płocku (WIDEO)

Wisła Płock w pewnym stylu wygrywa u siebie z Polonią Warszawa, w spotkaniu będącym częścią 12. kolejki Betclic 1. Ligi.

Choć Polonia w ostatnim czasie, po kiepskim początku, całkiem nieźle sobie radziła i zanotowała serię sześciu zwycięstw z rzędu (jeśli liczymy puchar i sparing), dziś Wisła okazała się być absolutnie bezlitosna. Warszawianie rozpoczęli mecz w świetnym stylu, bo w 8. minucie piłkę w siatce umieścił Zjawiński, ale po dwudziestu minutach stan rywalizacji wyrównał Hiszpański i rezultat 1:1 utrzymał się już do gwizdka sygnalizującego przerwę.

Druga połowa to już dominacja gospodarzy. Strzelanie, po rzucie karnym, rozpoczął Sekulski. Niedługo później 33-latek ponownie wpisał się na listę strzelców, a mecz w 81. minucie zamknął Jimenez. 4:1 to ostateczny wynik.