Włochy 4:1 Izrael – skrót meczu: Pewne zwycięstwo faworytów (WIDEO)

Mecz 4. kolejki Ligi Narodów UEFA, pomiędzy reprezentacjami Włoch i Izraela, kończy się wysokim zwycięstwem gospodarzy.

Można powiedzieć, że mecz zaczął się w dość spokojny sposób. W początkowej fazie rywalizacji padł tylko jeden gol, w dodatku po rzucie karnym. W 41. minucie, „jedenastkę” wykorzystał Retegui, wyprowadzając Włochów na prowadzenie.

W trakcie drugiej części spotkania, wynik dość szybko podwyższył Di Lorenzo, strzelając swojego czwartego gola w reprezentacji. Dwanaście minut później podopieczni Luciano Spalettiego dostali jednak sygnał, że absolutnie nie mogą pozwolić sobie na rozluźnienie. Bramkę kontaktową zdobył Abu Fani. Na nią szybko odpowiedział Frattesi, ponownie zapewniając gospodarzom komfort. Na sam koniec – ponownie Di Lorenzo. Wyjątkowo się dziś rozstrzelał 31-letni obrońca – jego drugi gol ustalił wynik meczu na 4:1.