Wolverhampton 1:2 Manchester City – skrót meczu: Stones ratuje gości w samej końcówce!

Josep Guardiola | Manchester City 2023

Manchester City notuje szóste zwycięstwo w bieżącym sezonie Premier League, pokonując na wyjeździe Wolves 2:1.

Na samym początku, pachniało jednak niespodzianką. To piłkarze Wolverhamptonu jako pierwsi zdołali pokonać bramkarza rywali. W 7. minucie wynik otworzył Larsen, ale nieco ponad dwadzieścia minut później, do remisu doprowadził Gvardiol.

I patrząc na przebieg drugiej części meczu wydawało się już, że podopieczni Pepa Guardioli stracą punkty. Co prawda Manchester wyraźnie przeważał, jednak brakowało konkretów. Sytuacja zmieniła się w piątej minucie doliczonego czasu, kiedy Stones uszczęśliwił kibiców gości, ustalając wynik spotkania na 2:1.