Wyścigi NASCAR w Darlington na antenach Sportklubu i Motowizji

W ten weekend każdy kibic sportów motorowych znajdzie w programie telewizyjnym coś dla siebie. Zadowoleni będą także fani ścigania za oceanem. Wyścigi serii NASCAR transmitowane będą na antenach Sportklubu i Motowizji.  Kierowcy NASCAR Cup Series i NASCAR Xfinity Series kontynuują […]

W ten weekend każdy kibic sportów motorowych znajdzie w programie telewizyjnym coś dla siebie. Zadowoleni będą także fani ścigania za oceanem. Wyścigi serii NASCAR transmitowane będą na antenach Sportklubu i Motowizji. 

Kierowcy NASCAR Cup Series i NASCAR Xfinity Series kontynuują serię wyścigów odbywających się tydzień po tygodniu. Tym razem miejscem zmagań będzie Darlington, miasto położone w stanie Karolina Południowa. Obiekt, na którym ścigać się będą zawodnicy to Darlington Raceway. To tor nazywany często przez kibiców NASCAR „The Lady in Black” oraz „The Track Too Tough to Tame”. Miejmy nadzieję, że przyniesie on nam sporo emocji.

Jak wygląda sytuacja w klasyfikacjach generalnych? W rywalizacji pucharowej niezmiennie na czele tabeli znajduje się Kyle Larson, który jednak podczas ostatniej rundy zajął dopiero dwudzieste miejsce. Triumfował drugi raz z rzędu Ryan Blaney,  znajdujący się tuż za liderem i skrupulatnie odrabiający straty. W NASCAR Xfinity Series Austin Cindric stracił miano lidera na rzecz A. J. Allmendingera, który od czterech wyścigów nie schodzi z podium.

SOBOTA – 4 WRZEŚNIA 2021

21:30 NASCAR Xfinity Series, Darlington, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak


NIEDZIELA – 5 WRZEŚNIA 2021

0:00 NASCAR Cup Series, Darlington, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak

About Michał Winiarczyk