Wywiad extra z Kamilem Grosickim

Pierwszy wywiad Kamila Grosickiego po przejściu do angielskiego Hull City. Rozmawiał dziennikarz CANAL+ SPORT, Żelisław Żyżyński. Żelisław Żyżyński: to, co wydarzyło się w Twoim życiu w ostatnich 24 godzinach to był prawdziwy rollercoaster. Wsiadłeś w samolot we Francji, wylądowałeś na […]

Pierwszy wywiad Kamila Grosickiego po przejściu do angielskiego Hull City. Rozmawiał dziennikarz CANAL+ SPORT, Żelisław Żyżyński.

Żelisław Żyżyński: to, co wydarzyło się w Twoim życiu w ostatnich 24 godzinach to był prawdziwy rollercoaster. Wsiadłeś w samolot we Francji, wylądowałeś na Wyspach i tym razem złożyłeś podpis na kontrakcie. Zmęczenie, szczęście, co czujesz?

Kamil Grosicki: jestem bardzo szczęśliwy, że udało się spełnić moje marzenia podpisując kontrakt w Premier League. Bardzo się cieszę, że zostałem zawodnikiem Hull City. Było sporo przeszkód po drodze, ale najważniejsze, że się udało. Teraz muszę pokazać swoją najlepszą grę na angielskich boiskach.

Żelisław Żyżyński: na jakiej pozycji widzisz siebie w Hull City?

Kamil Grosicki: na tę chwilę nie wiem nawet w jakim systemie gra Hull City, w środę oglądałem ich na żywo po raz pierwszy (w meczu z Manchesterem United – przyp. red.). Jestem gotowy do gry na skrzydłach – lewa czy prawa strona, nie ma żadnego problemu, na pewno z trenerem będę o tym rozmawiał. Z kim będę rywalizował? O tym dowiemy się w najbliższych dniach.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu Żelisława Żyżyńskiego z Kamilem Grosickim:

About Nikodem Potocki