Zagłębie Lubin 1:3 Jagiellonia Białystok – skrót meczu: Świetna forma Białostoczan! (WIDEO)

Jagiellonia Białystok się nie zatrzymuje. Aktualny mistrz Polski dokłada na swoje konto kolejny komplet punktów, pokonując na wyjeździe drużynę Zagłębia Lubin 3:1.

Już pierwsza połowa pokazała, że gospodarze będą dziś mieli wyjątkowo trudne wyzwanie. W 20. i 24. minucie bramki strzelali kolejno Imaz i Hansen, dzięki czemu Białostoczanie schodzili do szatni prowadząc 2:0.

Druga część meczu była już znacznie bardziej wyrównana. Co prawda niedługo po jej rozpoczęciu prowadzenie Jagiellonii podwyższył Jesus Imaz, jednak kilkanaście minut później wreszcie choćby honorowego trafienia doczekali się kibice Zagłębia. Gola na 1:3 zdobył Ławniczak, co jednak nie okazało się być jakkolwiek znaczącym impulsem, bo nic więcej się już nie wydarzyło.