Zaległe mecze Ligi Mistrzów EHF w Eurosport Playerze

Z powodu pandemii koronawirusa nie udało się rozegrać wszystkich dotychczas zaplanowanych spotkań Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Część meczów zostanie odrobiona w najbliższy czwartek, a obejrzeć je będzie można w Eurosport Playerze. Prawdziwym hitem czwartku będzie mecz Telekomu Veszprém z […]

Z powodu pandemii koronawirusa nie udało się rozegrać wszystkich dotychczas zaplanowanych spotkań Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Część meczów zostanie odrobiona w najbliższy czwartek, a obejrzeć je będzie można w Eurosport Playerze.

Prawdziwym hitem czwartku będzie mecz Telekomu Veszprém z FC Barceloną – czyli wicelidera z liderem grupy B. Mecz ten miał zostać rozegrany w piątej kolejce – Barcelona podchodzi do niego jednak z kompletem ośmiu wygranych, a Węgrzy z trzema oczkami straty w tabeli. Punkt przewagi Telekom ma nad Motorem Zaporoże, który zmierzy się z THW Kiel. Z kolei na dole tabeli HBC Nantes i Celje Pivovarna Laško zagrają w meczu, który może okazać się kluczowy w kontekście pozostania w grze o fazę play-off.

W grupie A przewidziane są tylko dwa zaległe spotkania – Vardar 1961, który zagrał do tej pory tylko pięć meczów, zmierzy się na wyjeździe z FC Porto, a Mieszków Brześć podejmować będzie SG Flensburg-Handewitt, który w razie ugrania choćby punktu na Białorusi wyprzedzi, przynajmniej na chwilę, na pozycji lidera Łomżę Vive Kielce.

Zaległości odrabiać będą też panie. Już w środę obejrzeć będziemy mogli starcie Metz Handball z Vipers Kristianstad.

ŚRODA – 3 LUTEGO 2021

18:35 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa A: METZ HANDBALL – VIPERS KRISTIANSAND 


CZWARTEK – 4 LUTEGO 2021

18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: MIESZKÓW BREST – SG FLENSBURG-HANDEWITT 
Eurosport Player

20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: FC PORTO – HC VARDAR 1961 SKOPJE
Eurosport Player

20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: THW KIEL – HC MOTOR ZAPOROŻE
Eurosport Player

20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: TELEKOM VESZPRÉM HC – FC BARCELONA 
Eurosport Player

20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: HBC NANTES – RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO 
Eurosport Player

About Wojciech Nowakowski