Zaległe mecze PGE Ekstraligi w Eleven Sports i nSport+

Po licznie odwołanych w pierwszych kolejkach PGE Ekstraligi spotkaniach, przyszedł czas na ich odrobienie. Weekendowe mecze pokażą Eleven Sports i nSport+. W piątek odbędą się starcia pierwszej kolejki – również zaplanowane wówczas na początek weekendu. Jako pierwszą obejrzymy rywalizację drużyn […]

Po licznie odwołanych w pierwszych kolejkach PGE Ekstraligi spotkaniach, przyszedł czas na ich odrobienie. Weekendowe mecze pokażą Eleven Sports i nSport+.

W piątek odbędą się starcia pierwszej kolejki – również zaplanowane wówczas na początek weekendu. Jako pierwszą obejrzymy rywalizację drużyn z Lublina i Częstochowy. Mający problemy kadrowe Motor najwięcej zyskał na przekładaniu spotkań – odjechali tylko jedno spotkanie bez Dominika Kubery, który dopiero w rozpoczętym w poniedziałek okienku transferowym mógł dołączyć do zespołu „Koziołków”. W piątek zmierzy się m.in. ze swoim kolegą z juniorskiej formacji Unii Leszno, Bartoszem Smektałą. W drugim meczu szukająca w swoich szeregach lidera ekipa z Grudziądza podejmować będzie bardzo silną Betard Spartę Wrocław.

W sobotę i niedzielę rozegrana zostanie zaplanowana na poprzedni weekend trzecia kolejka. Na stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie przyjedzie zespół Apatora Toruń, który dość ryzykownie skrócił swoją ławkę rezerwowych o Tobiasza Musielaka. Z kolei drugi dzień z rzędu pojedzie Eltrox Włókniarz Częstochowa, tym razem na swoim torze podejmując Marwis.pl Falubaz Zielona Góra. Piątkowy i sobotni mecz pokażą, w jakiej formie są „Lwy”, które w przegranym meczu z Fogo Unią Leszno polegały głównie na Leonie Madsenie oraz… młodzieżowcach.

W niedzielę ponownie zawitamy do Grudziądza, gdzie tym razem przyjedzie gorzowska Stal. Podopieczni Stanisława Chomskiego w pierwszych meczach jechali pod batutą Piotra Palucha, odnosząc dwa zwycięstwa, w tym bardzo istotne nad obrońcą tytułu w Lesznie. Gorzowianie wciąż jednak są niepewni zawodnika na pozycji U24, o którą walczą Rafał Karczmarz i Marcus Birkemose. Kolejkę zakończy starcie Motoru Lublin z Betard Spartą Wrocław – po pierwszych meczach tych drużyn zdecydowanym faworytem będą goście.

PIĄTEK – 23 KWIETNIA 2021

17:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO 
Ipla

18:00 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: MOTOR LUBLIN – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 
Ipla

20:15 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO 
Ipla

20:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ – BETARD SPARTA WROCŁAW 
Ipla

SOBOTA – 24 KWIETNIA 2021

17:45 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO 
Ipla

18:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – EWINNER APATOR TORUŃ 
Ipla

20:15 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO 
Ipla

20:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA 
Ipla

NIEDZIELA – 25 KWIETNIA 2021

16:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO 


16:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW 


18:45 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO 


19:15 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: MOTOR LUBLIN – BETARD SPARTA WROCŁAW 


21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA 

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.