Zaległe spotkanie 17. kolejki I ligi na antenie Polsatu Sport

W środę w Tychach rozegrane zostanie zaległe spotkanie 17. kolejki I ligi. W pierwotnym terminie mecz nie odbył się ze względu na oszczędzanie murawy przed spotkaniem kadry U-21. Teraz rywalizacja dojdzie do skutku. GKS Tychy coraz bardziej zadomawia się w strefie […]

W środę w Tychach rozegrane zostanie zaległe spotkanie 17. kolejki I ligi. W pierwotnym terminie mecz nie odbył się ze względu na oszczędzanie murawy przed spotkaniem kadry U-21. Teraz rywalizacja dojdzie do skutku.

GKS Tychy coraz bardziej zadomawia się w strefie spadkowej, wyprzedzając tylko MKS Kluczbork. Nie jest to oczywiście dobra wiadomość dla kibiców. Tyszanie w dziewięciu ostatnich meczach odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo i doznali aż ośmiu porażek. Żeby było ciekawiej, lepsi okazali się od ówczesnego, a zarazem obecnego wicelidera – GKS-u Katowice. Zagłębie Sosnowiec nie może zaliczyć ostatnich spotkań do udanych. Od momentu odejścia trenera Jacka Magiery, zespół zaczynał notować wpadki z dużo słabszymi rywalami. Przegrane z Olimpią Grudziądz, Stalą Mielec i Chrobrym Głogów doprowadziły do spadku z miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy. Niedawny lider plasuje się na 3. pozycji, ale po ewentualnym zwycięstwie w Tychach, Zagłębie wyprzedzi GKS Katowice, wskazując na miejsce wicelidera. To będzie cel środowego wyjazdu.

ŚRODA – 23 LISTOPADA 2016

17:45 I Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Tychów)

17:55
I Liga – 17. kolejka: GKS TYCHY – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Tychów)

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)