Zaległy mecz 3. kolejki Fortuna 1.Ligi w Polsacie Sport Extra

W dobie koronawirusa często dochodzi do przekładania spotkań. W każdej kolejce Fortuna 1.Ligi któryś z meczów nie odbywa się i potem trzeba je odrabiać w środku tygodnia. Dzisiaj na Polsacie Sport Extra czeka nas transmisja jednego z zaległych starć. O […]

W dobie koronawirusa często dochodzi do przekładania spotkań. W każdej kolejce Fortuna 1.Ligi któryś z meczów nie odbywa się i potem trzeba je odrabiać w środku tygodnia. Dzisiaj na Polsacie Sport Extra czeka nas transmisja jednego z zaległych starć.

O 17:30 na boisko wybiegną piłkarze Górnika Łęczna i Arki Gdynia. Drużyny te planowo miały zmierzyć się ze sobą w 3. serii gier, ale ze względu na zakażenie w zespole gospodarzy pojedynek przełożono. Gospodarze rozegrali do tej pory 6. potyczek, w których zgromadzili na swoim koncie 14. punktów, nie przegrywając ani razu (4. wygrane i 2. remisy). Dzięki dobrej postawie podopieczni Kamila Kieresia zajmują 5. miejsce w tabeli. Ich rywale są jedną pozycję wyżej z 15. „oczkami”. Warto jednak dodać, że ekipa z Trójmiasta rozegrała 2. spotkania więcej. Klub z lubelszczyzny w poprzedniej kolejce powrócił do rywalizacji po 2. meczach przerwy i zremisował u siebie z Widzewem 0-0. Goście natomiast pozostają bez zwycięstwa od 3. serii gier. Zobaczymy, czy będą w stanie przełamać się na trudnym terenie. Zapowiada się wyrównane starcie.

ŚRODA – 21 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – ARKA GDYNIA 
Ipla

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.