Zaległy mecz 8. kolejki Ligue 1 Uber Eats w Eleven Sports

W najbliższą środę czeka nas zaległe spotkanie francuskiej Ligue 1 pomiędzy RC Lens, a FC Nantes. Transmisja w Eleven Sports. Drużyna beniaminka francuskiej ekstraklasy radzi sobie w nowym sezonie całkiem dobrze. Na swoim koncie ma pięć zwycięstw, w tym m.in. […]

W najbliższą środę czeka nas zaległe spotkanie francuskiej Ligue 1 pomiędzy RC Lens, a FC Nantes. Transmisja w Eleven Sports.

Drużyna beniaminka francuskiej ekstraklasy radzi sobie w nowym sezonie całkiem dobrze. Na swoim koncie ma pięć zwycięstw, w tym m.in. z Paris Saint-Germain. W niedzielę wygrali z Dijon FCO 1:0. RC Lens w tabeli zajmuje 9. miejsce z 17 punktami. FC Nantes gra natomiast w kratkę. W ostatnich pięciu meczach Ligue 1 mają na swoim koncie dwa zwycięstwa, dwie porażki i jeden remis. „Kanarki” zajmują 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Liczą jednak na kolejną wygraną. Mecz pomiędzy tymi drużynami zaplanowany był na 25 października. Jednak z powodu wykrycia przypadków zakażenia koronawirusem w drużynie gospodarzy, starcie pomiędzy tymi zespołami zostało przełożone na najbliższą środę. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00. Transmisja w Eleven Sports 1.

ŚRODA – 25 LISTOPADA 2020

18:55 Ligue 1 Uber Eats – 8. kolejka: RC LENS – FC NANTES na żywo
Ipla

About Arkadiusz Kogut