Żużlowa karuzela nabiera tempa. Trzecia kolejka w nSport+

Druga kolejka PGE Ekstraligi może aż tak wyrównana nie była ale przyznać trzeba że poziom nadal trzymała. Nie pozostaje więc nic innego jak zaprosić w imieniu kanału nSport+ na trzecią serię spotkań. Przed nami 3 kolejka a w niej  ciężko będzie wskazać jednoznacznego faworyta. Zapraszamy.

Grudziądz liczył na jakiś konkretny rezultat w Zielonej Górze. Nie było wyniku, nie było punktów juniora. Trzeba szybko zapomnieć o ostatniej klęsce bo już w sobotę przyjadą leszczyńskie Byki, które prawdą jest, że zwycięstwo wymęczyli na domowym torze, ale nadal są jedną z dwóch drużyn, które smaku porażki nie zaznały. Grudziądz jeżeli myśli o korzystnym rezultacie, tym razem musi zachować koncentracje przez pełne 60 okrążeń.

Częstochowianie znowu zaskoczyli od połowy spotkania. Tragicznie jak w Grudziądzu to jednak nie wyglądało ale „Lwy” mają delikatny problem z mobilizacją na początku spotkania. Zielonogórzanie jadąc tydzień po tygodniu na swoim torze, będą perfekcyjnie spasowani ze swoją nawierzchnią. Jeżeli mistrz motywacji Marek Cieślak nie powie czegoś niestandardowego swoim podopiecznym a Ci pozwolą aby wynik spotkania już na początku im uciekł, to w trakcie kolejnych minut mogą mieć duży problem aby załapać się chociażby na szprychę gospodarzy.

Każdy orze jak może. Dobrucki łatał dziury tym czym się dało. Na Toruń jednak materiału nie starczyło. Dobrucki wraca ze swoimi żużlowcami do Wrocławia i wymazując to co stało się na MotoArenie powinien zmobilizować Dróżdża i Lebiediewa do lepszych startów. Tylko czy zainteresowani mają w sobie na tyle samozaparcia aby sprostać wymaganiom? Nie wiem jak im, ale gdyby mnie nie dali szansy na drugi występ w meczu to chyba straciłbym pewne zaufanie do trenera. Nie pozostaje nic innego jak od początku jechać rewelacyjnie i nie dać szansy Fricke`owi na start w meczu z Gorzowem, która do 12 biegu całkiem realnie myślała o zdetronizowaniu mistrza z Leszna.

pasek2

SOBOTA- 21 KWIETNIA 2018

17:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


18:00 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – FOGO UNIA LESZNO na żywo

NIEDZIELA- 22 KWIETNIA 2018

16:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka:  BETARD SPARTA WROCŁAW – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

pasek2