Żużlowe Grand Prix Polski w Toruniu na antenie Canal+

Do końca tegorocznych indywidualnych mistrzostw świata na żużlu pozostały już tylko dwie rundy Grand Prix. Zwycięzca cyklu jest już raczej znany, kto stanie na podium? Czy Polakom uda się utrzymać minimalną przewagę i zdobyć dwa medale IMŚ? Potrzebny do tego jest dobry występ przed własnymi kibicami – w Toruniu.

Musiałaby się wydarzyć katastrofa, żeby Jason Doyle nie zdobył w tym roku tytułu mistrzowskiego. Australijczyk wygrał trzy ostatnie rundy Grand Prix i jest w życiowej formie. Dwudziestodwupunktowa przewaga nad drugim w klasyfikacji Patrykiem Dudkiem sprawia, że Doyle może się już cieszyć z zapewnienia mistrzostwa w Toruniu i do swojego kraju przyjedzie jako indywidualny mistrz świata na żużlu.

Ciekawsza będzie rywalizacja na resztę miejsc na podium. Patryk DudekMaciej Janowski, Szwed Fredrik Lindgren, Rosjanin Emil Sajfutdinow, Brytyjczyk Tai Woffinden Bartosz Zmarzlik będą walczyli o zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w tegorocznym cyklu. Różnice są minimalne. Walka będzie się również toczyła w dalszej części stawki, o zajęcie miejsca w czołowej ósemce ogólnej klasyfikacji Speedway GP.  Tylko ci żużlowcy będą mieli zagwarantowany start w przyszłorocznym Grand Prix. Tą niezwykle ciekawą walkę można będzie zobaczyć na toruńskiej Motoarenie i Canal+.  Studio o godzinie 18.30, początek transmisji o 18.55.

SOBOTA – 7 PAŹDZIERNIKA 2017

18:30 Speedway Grand Prix, Toruń, Polska: STUDIO na żywo


18:55 
Speedway Grand Prix, Toruń, Polska: ZAWODY na żywo